Bez licytacji

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kolejowa działka przy ul. Narutowicza w Aleksandrowie nie została sprzedana. I najprawdopodobniej przez najbliższy rok nie będzie.
       Wtorkowy przetarg na atrakcyjnie położoną w centrum miasta działkę, należącą do PKP, został unieważniony przez dyrekcję kolei. Nie podano przyczyny. Koperty z ofertami nie zostały nawet otwarte. - Przez najbliższy rok działka nie będzie wystawiana do przetargu - usłyszeliśmy w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami w Bydgoszczy. Miał być to już drugi przetarg na tę działkę, dwa lata temu proponowano za nią 380 tys. zł.
       Przypomnijmy, że do licytacji zamierzało stanąć miasto Aleksandrów. Po gorącej dyskusji radni w końcu (z powodu braku kworum) nie podjęli uchwały upoważniającej burmistrza do udziału w przetargu. Samorządowcy widzieli na kolejowej działce możliwość utworzenia parkingu lub miejskiego targowiska.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »