Będą chuchać przed mrozami

  Będą chuchać przed mrozami

  (mn)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Miejscowi policjanci planują wzmóc patrolowanie miejsc, które mogą odwiedzać bezdomni i amatorzy taniego alkoholu. Chcą w ten sposób zapobiec zamarznięciom.
  Ubiegłej zimy doszło do zamarznięcia mężczyzny. Obecnie policjanci chcą zapobiec podobnym tragediom. - Będziemy odwiedzać miejsca, gdzie mogą pojawić się osoby bez dachu nad głową. Chcemy przekazywać im informacje o schroniskach, gdzie mogą bezpiecznie przezimować. W skrajnych przypadkach będziemy odwozić do podobnych placówek - mówi Piotr Chrupek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie. Bezdomni mogą skorzystać z bezpłatnej infolinii o nr 9287, lub policyjnej linii zaufania o nr 285-41-13, gdzie dowiedzą się o pomocy. Także wszyscy mieszkańcy powiatu, wiedzący o osobach bezdomnych, powinni poinformować o nich policję.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »