Przeszkodził pianista?

  (mn)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wczoraj w radziejowskim starostwie członkowie zarządu powiatu oraz burmistrzowie i wójtowie mieli spotkać się z zarządem województwa. W zebraniu przeszkodził... Rafał Blechacz, zwycięzca tegorocznego Konkursu Chopinowskiego.
       Znany muzyk pochodzi z Nakła i właśnie wczoraj odwiedził swoje rodzinne miasto. Członkowie zarządu województwa chcieli się z nim tam spotkać, tym bardziej że marszałek województwa ufundował młodemu zdolnemu człowiekowi nagrodę w wysokości 25 tysięcy złotych.
       Z tego powodu odwołano spotkanie z samorządowcami w Radziejowie. - Oczywiście rozumiemy decyzję zarządu województwa. Przełożyliśmy więc termin naszego zebrania na początek grudnia - mówi Lucjan Walczak, radziejowski starosta. Tematem spotkania ma być pomoc dla radziejowskiego szpitala, skorzystanie z funduszy unijnych oraz organizacja dożynek wojewódzkich, które mają odbyć się w Radziejowie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »