Uroczyście i sportowo

  (strz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Obchody święta niepodległości w Aleksandrowie Kujawskim zapowiadają się ciekawie. Uroczystościom oficjalnym będą towarzyszyć imprezy sportowe.
       Obchody 87. rocznicy Narodowego Święta Niepodległości rozpoczną się już w czwartek, 10 listopada. Odbędzie się wówczas Uliczny Aleksandrowski Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży z powiatu aleksandrowskiego. Początek o godz. 12 przy placu 3 Maja. Organizatorem jest Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Aleksandrowie.
       Główne obchody to przemarsze, okolicznościowe przemówienia, składanie wiązanek kwiatów pod pomnikami i msza św. w intencji Ojczyzny. (Szczegółowy program opublikujemy w "Kujawskiej" wkrótce). Tego dnia, czyli 11 listopada o godzinie 16 zaplanowano jeszcze jedną imprezę sportową. O godzinie 16 w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Otwarty Turniej Szachowy o puchar burmistrza.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 12 »