Kuchnia i agregat

  (strz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie otrzymało decyzję o przyznaniu dotacji na unowocześnienie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Raciążku.
       W tym roku w raciążeckim Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przygotowano program restrukturyzacji i działań dostosowawczych. Program został zatwierdzony na jednej z sesji powiatu. Ostatnio przyszła informacja, że Minister Zdrowia przekaże na jego realizację pieniądze.
       Mowa tu o 468 tys. złotych. Za 90 tys. złotych zostanie zakupiony agregat prądotwórczy. Reszta kwoty ma być przeznaczona na modernizację i wyposażenie kuchni i zaplecza socjalnego w placówce.
       - Dostęp do tych pieniędzy wymaga złożenia podpisu pod umową - wyjaśnia Andrzej Cieśla, wicestarosta aleksandrowski. - Myślę, że stanie się to w ciągu kilku najbliższych dni. Początek inwestycji to kwestia tygodni.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 10 »