Tor przeszkód

  (strz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mieszkanka ul. Wojska Polskiego w Aleksandrowie skarży się na fatalny stan chodnika. Magistrat zapewnia, że to zmieni.
       - Już w zeszłym roku interweniowałam w urzędzie, żeby choć prowizorycznie naprawili chodnik. Bez skutku - mówi aleksandrowian-ka. - Jestem niepełnosprawna. Chodnik jest w bardzo złym stanie, miejscami wcale go nie ma i muszę jechać wózkiem po ulicy. Zniszczone płytki sprawiają, że szczególnie osobom niepełnosprawnym trudno jest przejechać, a jazda chodnikiem podobna jest do toru przeszkód. Urzędnicy twierdzą, że problem jest im znany. - Rzeczywiście chodnik przy ulicy Wojska Polskiego jest w fatalnym stanie - wyjaśnia Michał Włoszek, burmistrz Aleksandrowa.
       - Przed zimą postaramy się naprawić chodnik po lewej stronie na wysokości między innymi komendy policji i warsztatów terapii zajęciowej. Położenie nowego chodnika przy Leader Price, zniszczonego przez samochody transportowe, uzależnione jest od partycypacji w kosztach przez tę firmę. Oni prosili, żeby złożyć zapotrzebowanie, my to zrobiliśmy, teraz czekamy na odpowiedź - Michał Włoszek zapewnia, że generalny remont całej ulicy będzie możliwy dopiero po uporządkowaniu infrastruktury podziemnej, czyli po wykonaniu kanalizacji. - Będę się starał na sesji przekonać radę do tego, żeby zacząć tę inwestycję i remont ulicy - twierdzi.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »