Ogrodnik świętuje

  (iga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś w Zespole Szkół nr 1 odbędą się uroczystości związane z 60-leciem placówki, powołanej do kształcenia ogrodników i pszczelarzy.
       Szkoła rozpoczęła swoją działalność jako Gimnazjum Ogrodniczo-Pszczelarskie, potem przemianowano ją na Liceum Ogrodnicze, a następnie na Zespół Szkół Ogrodniczych. Przez lata profil kształcenia znacznie się poszerzył i teraz jest to Zespół Szkół nr 1. Na uroczystości przybędzie dziś nie tylko szkolna społeczność, ale i absolwenci "Ogrodnika", których zgłosiło się kilkuset.
       Jubileusz rozpocznie się o godz. 9.00 mszą w kościele p.w. Przemienienia Pańskiego. O godz. 11.00 - otwarcie obchodów na terenie szkoły z występami artystycznymi, spotkaniem absolwentów i zwiedzaniem placówki. Zaplanowano też odsłonięcie tablicy pamiątkowej (godz. 16.00) i posadzenie drzewek. Dwie godziny później - spotkanie przy ognisku, a od godz. 19.00 bal do rana.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »