Rozwiążmy węzły

  (strz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  "Kujawska" razem z portalem www.ciechocinek.biz zaczęła akcję rozwiązywania problemów komunikacyjnych w Ciechocinku. Są już pierwsze sygnały od Czytelników i Internautów.
       Nazwa akcji to "Miasto przyjazne kierowcom". Nasi Czytelnicy i Internauci mogą zgłaszać miejsca, gdzie ulice są źle oznakowane, niebiezpieczne lub pokazywać, jakie wprowadzić usprawnienia. Wczoraj przekazano nam pierwsze uwagi.
       - Jestem mieszkańcem ulicy Słowackiego - mówi ciechocinianin. - Uważam, że bardzo niebezpieczny jest odcinek tej ulicy między Nieszawską, a Widokiem. Jest tam prosta droga i kierowcy się ścigają, nie przestrzegając ograniczenia prędkości. Spaceruje tą trasą wielu kuracjuszy. Chodzi też dużo młodzieży. Moim zdaniem na wysokości ulicy Szmurły i Lorentowicza powinien zostać na tej ulicy powtórzony znak ograniczenia prędkości do czterdziestu kilometrów.
       Kierowcy, którzy jadą ulicą Zdrojową w kierunku fontanny "Grzybek", według Internauty łamią przepisy.
       - Kierowcy skręcają na parking przed bankiem, a przecież stoi tam znak "nakaz jazdy prosto za znakiem" - pisze użytkownik Internetu o pseudonimie "Pal".
       "Kujawska" i Ciechocinek.biz jeszcze przez kilka dni będą czekać na sygnały od mieszkańców i gości Ciechocinka. (tel. redakcyjny 283 70 86). Można również swoje uwagi przesłać do redakcji mailem pod adresem: [email protected] lub na forum portalu www.ciechocinek.biz
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »