Pół setki wokalistów

  (iga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Od poniedziałku w Ciechocinku przebywająuczestnicy festiwalu dla uzdolnionej wokalnie młodzieży, której choroba lub kalectwo utrudniają rozwijanie talentów.
       Młodzi wokaliści pokażą się publiczności po raz pierwszy w niedzielę na koncercie w muszli koncertowej Parku Zdrojowego. Ale ciechocinianie i kuracjusze już "podglądają" wokalne popisy młodych ludzi, bowiem w sali "Bristolu" odbywają się warsztaty, przygotowujące do występów.
       Jak co roku, podczas koncertów zobaczymy nie tylko utalentowaną młodzież, ale też znane gwiazdy i zespoły. Przyjedzie m.in. Lombard, H2O, znany ciechocinianom Hawrań,Terne Roma, zagra rodzima Zdrowa Woda. Pojawią się soliści, a wśród nich Eleni, Stan Borys, Krzysztof Cwynar, Alicja Majewska.
       Ciechocińskie Impresje Artystyczne to kontynuacja festiwalu Grażyny Świtały "Naprawdę czeka ktoś". Po śmierci artystki prezentacją utalentowanej młodzieży zajęła się ciechocińska Fundacja PROwspółpracująca z PaństwowymRehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 10 »