Potrzebni wolontariusze

  (mas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Zbrachlinie od pewnego czasu działa nowe stowarzyszenie kulturalno - oświatowe. Za cel postawiło sobie m. in. wspieranie rozwoju społecznego, kulturalnego, oświatowego i gospodarczego Zbrachlina i okolic.
       - Zarejestrowaliśmy stowarzyszenie dziewiętnastego kwietnia - mówi Grzegorz Kotrych , prezes Stowarzyszenia Kulturalno - Oświatowego im. Ignacego Jana Paderewskiego. - Na razie liczy ono dziewiętnastu członków. Do udziału zapraszamy kolejne osoby nie tylko z gminy Waganiec. Potrzebni są też wolontariusze.
       Stowarzyszenie ma w planach kilka interesujących propozycji. W sobotę,18 bm.,współorganizuje piknik dla mieszkańców gminy. Jego członkowie zamierzają też wypełnić dzieciom i młodzieży letni wypoczynek, organizując zajęcia komputerowe, plastyczne i sportowe, wycieczki do Torunia (oferta adresowana jest również dla dorosłych). Na jesień zaplanowane są wyjazdy do filharmonii, opery i teatru. Społecznicy będą starać się o zdobycie pieniędzy z Unii Europejskiej na realizację swoich pomysłów programowych.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 10 »