Debata o konstytucji

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  "Unia według zasad Konstytucji Europejskiej - dobro konieczne czy mniejsze zło" to temat debaty, która odbędzie się w dziś 25 bm. w auli Szkół Salezjańskich.
       Debata poprzedzi zbliżające się referendum w sprawie przyjęcia Konstytucji Unii Europejskiej. Spotkanie poprowadzi młodzież. Celem jest przedstawienie w ciekawy sposób głównych założeń Konstytucji. Można wziąć udział w debacie. Spotkanie odbędzie się 25 bm. o godz. 12.00 w auli Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Chopina 24 w Aleksandrowie.
       W Ciechocinku w sobotę 28 bm. odbędzie się festiwal "Młodzież ambasadorem Unii Europejskiej". Wiedzą na temat Konstytucji Europejskiej podzieli się młodzież, ale i goście z Fundacji Schumana. Będą również koncerty. Miejscem spotkania jest Muszla Koncertowa w parku Zdrojowym, początek godz. 16.00.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 10 »