Uderzył czy nie?

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Burmistrz Aleksandrowa zgłosił w prokuraturze naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie go niecenzuralnymi słowami przez zarządcę Miejskiego Centrum Kultury.
       Zdarzenie miało miejsce w lutym po spotkaniu burmistrza z mieszkańcami miasta. Na korytarzu doszło do spięcia z zarządcą MCK Mariuszem Trojanowskim. Według burmistrza zarządca uderzył go barkiem w brzuch i znieważył. Natomiast szef MCK utrzymuje, że został popchnięty i panowie tylko otarli się o siebie ramionami. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Aleksandrowie. - Podejrzewanemu zostały przedstawione zarzuty. Na tym etapie odmówił składania wyjaśnień - mówi Artur Kołodziejski , prokurator rejonowy.
       Historia konfliktu obu panów jest coraz bogatsza. Przypomnijmy, że 2 lata temu burmistrz Michał Włoszek zwolnił dyscyplinarnie Mariusza Trojanowskiego, dyrektora MCK podając jako powód zatrudnianie przez niego na prywatnej budowie pracowników placówki w godzinach pracy. Ostatecznie dyrektor stanowisko zachował dzięki większości radnych, oponentów burmistrza, już jako zarządca Miejskiego Centrum Kultury.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »