Nie zobaczą sesji?

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W lokalnej telewizji kablowej mieszkańcy nie oglądają relacji z sesji Rady Miejskiej. Burmistrz nie chce wykonać uchwały, twierdząc, że naraziłaby miasto na straty.
       Na sesji absolutoryjnej komisja rewizyjna wytknęła burmistrzowi Michałowi Włoszkowi niewykonywanie uchwał, podjętych przez Radę Miejską. Chodziło m.in. o uchwałę dotyczącą podpisania przez burmistrza umowy z lokalną telewizją kablową. Sesje miały być rejestrowane przez i emitowane w "kablówce".
       Michał Włoszek twierdzi jednak, że nie ma w budżecie pieniędzy na realizację tej uchwały: - Fundusze na promocję miasta zostały obcięte przez radnych. Pulę, którą dysponujemy, wolę więc wykorzystać na inne działania.
       
  Burmistrz utrzymuje też, że radni nie dali mu możliwości negocjacji z firmą, nakazując podpisanie gotowej umowy. - Poza tym jest w umowie zapis, który mógłby skutkować tym, iż miasto nie byłoby właścicielem nagrań z sesji - tłumaczy włodarz Aleksandrowa.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »