Hala sprzedana

  Ewa Skibińska

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Halę targową należącą do Spółdzielnia "Społem" kupili miejscowi biznesmeni, właściciele piekarni "Złoty Kłos".
       PSS "Społem" jest w likwidacji. Spółdzielni groziła upadłość, potrzebne były pieniądze na spłatę zobowiązań. - Zadecydowały prawa rynku. "Społem" kończy działalność, jest to kwestia jeszcze miesiąca-dwóch - mówi prezes Jerzy Skonieczny . Zamknięte są już 3 społemowskie sklepy, po zakończeniu likwidacji pracę straci 5 pracowników.
       Własność "Społem" - hala targowa przy ul.
  Broniewskiego, postawiona przez II wojną światową, wyremontowana na przełomie lat 80. i 90. (dobudowane zostało wtedy piętro) znalazła już kupców. Są nimi wspólnicy, właściciele piekarni "Złoty Kłos" przy ul. Południowej w Ciechocinku.
       - Kupcy zapewnili, że sposobu wykorzystania hali nie zmienią. To uspokoiło handlowców, którzy obawiali się poważnych zmian - tłumaczy prezes ciechocińskiej PSS "Społem".
       Nowi właściciele twierdzą, iż nie przewidują rewolucji. - Na razie hali nie rozbieramy. Nic się nie zmieni, handlowcy byli o tym informowani - uspokaja Adam Brzuszkiewicz , jeden z właścicieli hali targowej.
       Wewnątrz budynku jest kilkanaście stoisk, oprócz tego działają sklepy różnych branży, apteka, punkt Totolotka, agencja ubezpieczeniowa. Są też jeszcze pomieszczenia do zagospodarowania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »