Potrzebny parking

  (iga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jest miejsce, ale zapału do zorganizowania parkingu przy najważniejszych budynkach w mieście nie widać.
       Przed budynkiem Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego nie sposób w godzinach urzędowania zaparkować. Niewielki parking przed gmachem i kilkanaście miejsc za budynkiem sprawy nie załatwiają, bo stoją tam pojazdy urzędników. Obok znajdują się inne instytucje, m.in. Sanepid, Urząd Gminy. Dla interesantów znalezienie kawałka powierzchni, by postawić samochód graniczy z cudem.
       Tymczasem za budynkiem starostwa i UM jest spory plac, wykorzystywany obecnie jako składowisko materiałów budowlanych. - Akurat to zaplecze budynku widać z okien przejeżdżających tuż obok pociągów. To nie jest najładniejsza wizytówka miasta - uważa radna Krystyna Głowacka. Jej zdaniem, plac znakomicie nadawałby się na parking dla urzędników, natomiast obecny parking przed budynkiem mógłby służyć interesantom.
       Sprawa stanęła na sesji w ramach interpelacji. - Pomysł jest do zrealizowania, ale trzeba by ten plac utwardzić, bo są tam potężne dziury - uznał burmistrz Michał Włoszek. Nie padły jednak żadne deklaracje, że propozycja zostanie w najbliższym czasie rozpatrzona.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 8 »