Ferie z "Pomorską"

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       ALEKSANDRÓW KUJ.
       
  Dziś, 1 lutego, w Szkole Podstawowej nr 3 od godz. 9.00 - zajęcia sportowe, gry komputerowe, o godz. 18.00 białe wakacje z ovama karate.
       W Publicznym Gimnazjum nr 1 od godz. 9.00 - unihokej chłopców, rozgrywki w ringo, gry i zabawy dla klas.I-III.
       W parafii NMP Wspomożenia Wiernych od godz.9.00 - wspólny śpiew na dzień dobry, o godz. 10.00 wyjazd do Torunia (planetarium, zwiedzanie miasta) dla grupy młodszej, dla grupy starszej - seans filmowy i zabawy rekreacyjne, od godz. 14.00 - zajęcia w grupach.
       W Miejskim centrum Kultury - o godz. 10.00 wyjazd do Ciechocinka i turniej szachowy.
       W Świetlicy PKP o godz. 11.00 tu8rniej tenisa stołowego.
       W Miejskiej Bibliotece Publicznej od godz. 11.00 - gry i zabawy świetlicowe.
       CIECHOCINEK
       
  Dziś, 1 lutego, o godz. 11.00 - film "Ekspres Polarny" (Kino Zdrój), jutro, 2 bm., o godz. 10.00 - ogłoszenie konkursu plastycznego "Mój bohater literacki i filmowy" - Szkoła Podstawowa nr 1.
       RACIĄŻEK
       
  Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna o godz. 11.00 organizują zajęcia plastyczne, o godz. 12.00 - zajęcia kulinarne, a o 13.30 dzieci mogą jechać na basen do Ciechocinka.
       KONECK
       
  Dziś, 1 bm., od godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury - konkurs na najładniejszą maskę, turniej tenisa stołowego i turniej w bilarda.
       SŁUŻEWO
       
  Dziś, 1 lutego, od godz. 9.00 w Zespole Szkół - zajęcia sportowe na wesoło, przygotowania do konkursu polonistycznego, zajęcia w pracowni komputerowej, gry i zabawy w sali gimnastycznej.
       Jutro, 2 bm., zajęcia plastyczne dla uczestników konkursu "Świat wyobraźni", gry i zabawy ruchowe w sali gimnastycznej i na śniegu.
       ZBRACHLIN
       
  Od godz. 9.00 w Zespole Szkół zajęcia komputerowe, świetlicowe i sportowe. W przerwie kanapki i herbata.
       RADZIEJÓW
       
  Radziejowska biblioteka czeka na dzieci w feryjne wtorki i czwartki od godz. 10.00 do 13.00. W programie gry i zabawy świetlicowe, konkursy plastyczne i czytelnicze oraz czytanie bajek i baśni.
       Szkoła Podstawowa w Radziejowie od 31 bm, w godz. 9.00-11.30: zajęcia sportowe, plastyczne, komputerowe, muzyczne. Odbywają się też spotkania harcerzy i kółek zainteresowań.
       DOBRE
       
  Świetlica w Dobrem od 31 stycznia organizuje zabawy dla wypoczywających uczniów. Od godz. 11.00. można będzie wziąć udział w zajęciach kulinarnych, sportowych i aerobiku, konkursach plastycznych, pobawić się teatrzyk lalek oraz wysłuchać baśni.
       PŁOWCE
       
  Od poniedziałku do piątku dzieci spotykać się będą w szkole. W godz. od 10.00 do 13.00 czekać będą różne atrakcje: gry, zabawy, konkursy z nagrodami, zajęcia przy komputerach. Będzie też drugie śniadanie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »