Atrakcji moc

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Głównie szkoły i ośrodki kultury organizują dzieciom i młodzieży zajęcia podczas zimowych ferii. O planach na konkretny dzień decydować będzie m.in. pogoda. Organizatorzy zapewniają, że każde dziecko znajdzie dla siebie jakieś atrakcje.
       Oto kilka propozycji:
       Gminny Ośrodek Kultury w Konecku, od jutra, 1 bm., w godz. 11.00 - 15.00: turniej tenisa stołowego, konkurs plastyczny, konkurs na najładniejszą maskę karnawałową, turniej bilardowy, przygotowania do wspólnego szycia maskotek i robienia kanapek, aerobic, filmy, wycieczki Internetowe.
       Gminny Ośrodek Kultury w Zakrzewie - od jutra (wtorek, 1 lutego, w godz. 11.00 -15.00: gry, zabawy, zajęcia plastyczne, praca z komputerem.
       Zespół Szkół w Zbrachlinie (gm. Waganiec) od dziś, 31 bm., w godz. 9.00 - 13.00: zajęcia komputerowe, gry ,świetlicowe, zabawy na świeżym powietrzu, w przerwie herbata i kanapki.
       Szkoła Podstawowa w Opokach (gm. Aleksandrów), od dziś, 31 bm., w godz. 9.00 -13.00: zajęcia profilaktyczne poświęcone zdrowiu i bezpieczeństwu, konkursy sprawnościowe, plastyczne i wiedzy, zajęcia komputerowe i sportowe.
       Szkoła Podstawowa w Ostrowąsie (gm. Aleksandrów) od dziś, 31 bm., w godz. 9.00 - 14.00: zajęcia sportowe i komputerowe.
       Szkoła Podstawowa w Przybranowie (gm. Aleksandrów). od dziś, 31 bm., w godz. 9.00-13.00: zajęcia sportowe, informatyczne, świetlicowe.
       Zespół Szkół w Służewie (gm. Aleksandrów), od dziś, 31 bm., w godz. 9.00 - 13.00: zajęcia koła tetatralnego i kół przedmiotowych, praca z komputerem, sport.
       Zespół Szkół w Stawkach (gm. Aleksandrów), od dziś, 31 bm., w godz. 9.00 -13.00: zajęcia sportowo-rekreacyjne, przygotowania do balu przedszkolaka.
       SP w Wołuszwie (gm. Aleksandrów), od dziś, 31 bm., w godz. 9.00 -13.00: kafejka Internetowa, zajęcia sportowe, plastyczne, teatralne, plastyczno-muzyczne.
       
  Ognisko TKKF Radziejowianka i MKS Start przygotowały turnieje piłkarskie. Rozgrywki piłkarskie odbywać się będą w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie . W środę, 2 lutego, przystąpią do walki drużyny rekrutujące się z uczniów szkół średnich. W piątek, 4 lutego do gry włączą się gimnazjaliści. Halowego mistrza drużyn wywodzących się z szkół podstawowych wyłoni turniej w środę, 9 lutego. Wszystkie turnieje rozpoczną się o godz. 11.00. Zapisy do godz.10.45 poprzedzającej właściwy turniej. Organizatorzy nie zapomnieli o młodych miłośnikach tenisa stołowego. Zajęcia i turnieje odbywać się będą w małej hali Mechanika od godz. 11.00.
       W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Piotrkowie Kujawskim ferie rozpocznie festyn "Sport i Muzyka". Zajęcia odbywać będą się codziennie od godz. 11.00 do późnego popołudnia. Przewidziano wycieczkę do Połajewa wraz z ogniskiem, spektakl teatralny dla najmłodszych. Młodzi szachiści i warcabiści walczyć będą o zimowe nagrody w turnieju.
       Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach zaprasza na sportowe i rekreacyjne imprezy, zawody i turnieje - przeprowadzone zostaną w sali szkoły podstawowej. W siedzibie GOK przygotowano występy teatrzyków, będą zajęcia komputerowe, codziennie ćwiczyć będą trzy zespoły taneczne. Przygotowane wiele atrakcji podczas zajęć świetlicowych, plastycznych, ekologicznych, muzycznych i teatralnych. Zapraszamy w dniach 1-11 lutego, w godz. od 9.00 do 14.00 i popołudniu od 17.00.
       W Płowcach ferie rozpoczynają się od dziś, dzieci codziennie - do poniedziałku do piątku spotykać się będą w szkole. W godz. od 10.00 do 13.00 czekać będą na nie różne aktrakcje: gry, zabawy, konkursy z nagrodami, zajęcia przy komputerach. Będzie też drugie śniadanie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »