Już oznakowali

  (res)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nasi Czytelnicy poskarżyli się, że od strony Otłoczyna brakuje oznakowania o zamknięciu ulicy Wołuszewskiej w Ciechocinku.
       Zapytaliśmy w Zarządzie Dróg Powiatowych, dlaczego nie ma znaków informujących o braku dojazdu do Ciechocinka od strony Wołuszewa. - Oznakowanie postawiliśmy w środę, tego samego dnia, kiedy ulica została zamknięta - mówi Tomasz Lewandowski, pracownik ZDP w Odolionie. Znaki o treści "Ślepa ulica - dot. m. Ciechocinek" stoją na krajowej "jedynce" 200 m przed skrzyżowaniem z drogą w kierunku Otłoczyna, jadąc zarówno od strony Włocławka, jak i Torunia. Oznakowanie jest także na początku drogi powiatowej w Otłoczynie oraz w mieście na ulicy Kolejowej i Wołuszewskiej.
       Przez miesiąc trzeba będzie jeździć do Ciechocinka przez "krzyżówki" ze światłami. Ale ci, którzy znają skróty, skorzystają zapewne z polnej drogi na łące koło cmentarza przy ul. Wołuszewskiej. Jest też dobra wiadomość związana ze zbliżającymi się świętami. - Przed Wszystkimi Świętymi oraz pierwszego i drugiego listopada roboty zostaną przerwane i ulica na pewno będzie przejezdna - zapewnia Andrzej Szczepanowski, kierownik referatu gospodarki miejskiej w UM. Dojazd do cmentarza może być nieco utrudniony ze względu na rozkopaną drogę.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 9 »