Wędkarze walczyli o puchar

(szym)
Uczestnicy zawodów wędkarskich o puchar dr inż. Henryka Sobolewskiego.
Uczestnicy zawodów wędkarskich o puchar dr inż. Henryka Sobolewskiego. Gąsawski Związek Wędkarski
Kilka godzin połowów przyniosło wędkarzom z Gąsawskiego Związku Wędkarskiego 68 kg ryb - taki jest efekt zawodów wędkarskich o puchar dr inż. Henryka Sobolewskiego.

Prawie 70 kg ryb

Na starcie do zawodów stanęło 28 zawodników. Na haczyki łapano płocie i leszcze.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Magdalena Gaczkowska - Książkiewicz, która zdobyła 550 pkt. Drugie miejsce zajęła Maria Lewandowska.

W kategorii juniorów zwyciężył Hubert Wojcieszak, zdobywca 2000 pkt. Na drugim miejscu wędkarską rywalizację zakończył Jan Nyka (480 pkt), a na najniższym stopniu podium znalazł się Albert Pawlicki.

Seniorzy złowili najwięcej

W gronie seniorów Gąsawskiego Związku Wędkarskiego pierwsze miejsce zajął Krzysztof Stachowiak, który zdobył 6800 pkt. Drugie miejsce, z liczbą 5800 pkt. zdobył Cezary Turostowski, a trzecie - Wojciech Szarzyński (4800 pkt).

Tuż poza podium uplasował się Rafał Pawlaczyk (4450 pkt). Na piątym miejscu zawody ukończył Tomasz Wojcieszak (3390 pkt). Szóste miejsce należy do Krzysztofa Szmańkowskiego (3360 pkt).

Uczestnicy zawodów otrzymali puchary, dyplomy i nagrody. Kolejna szansa na sprawdzenie swoich umiejętności będzie 15 sierpnia, kiedy to wędkarze będą rywalizowali o pucha wójta Gąsawy.