MAGDALENA ŻUK. JAK ZGINĘŁA? [NOWE FAKTY, INFORMACJE -...

  MAGDALENA ŻUK. JAK ZGINĘŁA? [NOWE FAKTY, INFORMACJE - 20.07.2017]

  S, AIP

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Pogrzeb Magdaleny Żuk odbył się w Bogatyni.

  Pogrzeb Magdaleny Żuk odbył się w Bogatyni. ©Karolina Niemczyk

  Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Dlaczego Magdalena Żuk nie żyje?
  Pogrzeb Magdaleny Żuk odbył się w Bogatyni.

  Pogrzeb Magdaleny Żuk odbył się w Bogatyni. ©Karolina Niemczyk

  NOWE INFORMACJE Z 12 LIPCA 2017 ROKU >> TUTAJ <<<

  Dlaczego młoda Polka zmarła w Egipcie?
  Jaka relacja łączyła Markusa W. i Magdalenę Żuk? I dlaczego chłopak tragicznie zmarłej dziewczyny nie chce pokazać swojej twarzy? O to wszystko zapytała go reporterka UWAGI!


  Jak tłumaczy w rozmowie z UWAGĄ! Markus W., on sam nie pokazuje się publicznie ze względów bezpieczeństwa. - Dostajemy codziennie setki gróźb – twierdzi.

  Opowiada, że Magdalenę Żuk poznał na koncercie Tedego, po którym razem ze znajomymi zaczęli spędzać więcej czasu. - Zbliżyliśmy się do siebie – wspomina i dodaje, że wtedy bardzo zainteresował się Magdaleną Żuk. - Była ciekawą osobą, miała dużo zainteresowań, dużo robiła w swoim życiu. Uprawiała sport, mieliśmy wspólne zainteresowania. Dobrze się rozumieliśmy – mówi Markus W.

  Skąd wziął się pomysł, żeby pojechać do Egiptu? Jak mówi Markus W., on sam nie miał o nim pojęcia, bo wycieczka miała być niespodzianką. Zapewnia, że gdy tylko okazało się, że on – ze względu na brak paszportu – nie może jechać, próbowali sprzedać wyjazd. Nikt jednak nie był zainteresowany zakupem. Wtedy zdecydowali, że dziewczyna pojedzie sama. - Po prostu chciała odpocząć. Zadecydowaliśmy razem, że jak już zapłaciła za tę wycieczkę, to może przynajmniej ona odpocznie – mówi.

  Magdalena Żuk. Jak zmarła? [POGRZEB, FAKTY, OPĘTANIE, SEKCJA ZWŁOK]

  Markus W. przyznaje, że obawiał się o bezpieczeństwo swojej dziewczyny. O tym, że na miejscu dzieje się coś niepokojącego, Markus W. dowiedzieć miał się z telefonu, jaki odebrał od niej. – [Powiedziała – red.], że coś niepokojącego dzieje się wokół jej pokoju, jakieś hałasy. To był pierwszy telefon – wspomina. Dodaje, że zaraz potem Magdalena przekazała słuchawkę recepcjoniście. – Powiedział, że sprawdzi, czy wszystko jest ok. Rano dostałem informację, że jest OK – relacjonuje Markus W..

  Czy Magdalena Żuk cierpiała na zaburzenia psychiczne? Terapeuta Andrzej Komorowski komentuje.
  Sprawą Magdaleny Żuk zajmuje się wiele osób, ale wciąż nie udało się ustalić dokładnego przebiegu zdarzeń oraz powodu, dla którego wycieczka polskiej turystki do Egiptu zakończyła się śmiercią. W "Dzień Dobry TVN" terapeuta Andrzej Komorowski wyjaśnił, dlaczego uważa, że Magdalena Żuk cierpiała na zaburzenia psychiczne. Jak postępować z osobą, która ma napad lęku?

  Co wiadomo w sprawie Magdaleny Żuk? Dziennikarz "Uwagi" o swojej podróży do Egiptu.
  W "Dzień Dobry TVN" dziennikarz "Uwagi" Tomasz Kubat powiedział o swojej podróży do Egiptu. Prowadził tam śledztwo dziennikarskie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Czy lokalne władze były mu pomocne? Jak wyglądał szpital, w którym przebywała Polka? Czy Żuk miała za sobą leczenie psychiatryczne? - To nie jest do końca potwierdzone - zaznaczył Kubat.

  Reporter spotkał się w Marsa Alam z dr Ahmedem Shawkym, który był świadkiem wydarzeń z udziałem Magdaleny Żuk. To on podał dziewczynie leki i przywiązał do łóżka.

  Pogrzeb Magdaleny Żuk w Bogatyni [ZDJĘCIA]

  - Leżała na tym łóżku. Tutaj przywiązałem jej nogi, tutaj miała przywiązane ręce - pokazuje miejsce w szpitalnej sali dr Shawky. - Korpus miała przewiązany jednym zrolowanym prześcieradłem - mówi i dodaje, że węzeł nie był zbyt mocny.
  - Kiedy udało jej się wyzwolić z więzów, podeszła do okna i próbowała wyskoczyć - pokazuje. Jak twierdzi, okno początkowo było zamknięte. - Groziła pielęgniarce stojakiem i, trzymając go, próbowała otworzyć okno. Potem próbowała wyskoczyć. Pielęgniarka złapała ją za nogi, ale została kopnięta i upadła na ziemię. Wstała i ponownie wciągnęła ją [Magdalenę] do pokoju - opisuje.
  Potem nastąpić miała trzecia - skuteczna - próba.
  - Pacjentka wyskoczyła. Nie stanęła nawet na stoliku, po prostu wyskoczyła. Tutaj widać miejsce, w którym upadła - pokazuje teren za oknem szpitala Ahmed Shawky.

  Czytaj także

   Komentarze (427)

   Wszystkie komentarze (427) forum.pomorska.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej
   Czy wiesz, że... Co wiesz o Grudziądzu [QUIZ]

   Czy wiesz, że... Co wiesz o Grudziądzu [QUIZ]

   Czy znasz patronów tych bydgoskich ulic? [QUIZ]

   Czy znasz patronów tych bydgoskich ulic? [QUIZ]

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama