Kuchenne rewolucje online. "Czarny Motyl" w Katowicach...

  Kuchenne rewolucje online. "Czarny Motyl" w Katowicach [OPINIE, ZAMKNIĘTE - 2.11.2017]

  mz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Le Papillon Noir Kuchenne rewolucje online zamknięte

  Le Papillon Noir - restauracja została podobno zamknięta po Kuchennych rewolucjach. Zobacz odcinek online. ©Facebook Kuchenne rewolucje

  Kuchenne rewolucje online. Magda Gessler przeprowadziła Kuchenne rewolucje w "Le Papillon Noir" ("Czarny Motyl") w Katowicach. Restauracja podobno jest już zamknięta. Zobacz odcinek Kuchennych rewolucji z "Le Papillon Noir" online i poznaj opinie gości o restauracji.
  Le Papillon Noir Kuchenne rewolucje online zamknięte

  Le Papillon Noir - restauracja została podobno zamknięta po Kuchennych rewolucjach. Zobacz odcinek online. ©Facebook Kuchenne rewolucje

  Kuchenne rewolucje "Czarny Motyl" online


  Jak dokładnie przebiegały Kuchenne rewolucje w "Czarnym Motylu" w Katowicach? Czy udało się je ukończyć? A może restauracja została zamknięta? Zobacz odcinek Kuchennych rewolucji w "Le Papillon Noir" w telewizji TVN (czwartek, 19.20.2017, o godz. 21.30) lub online na player.pl:

  Kuchenne rewolucje "Le Papillon Noir" online


  Kuchenne rewolucje "Czarny Motyl" Katowice


  Podczas Kuchennych rewolucji w "Czarnym Motylu" Katowice emocji nie brakowało!

  Zobaczcie próbkę tego, co działo się podczas rewolucji w "Czarnym Motylu" w Katowicach:
  Francuskie bistro w Katowicach serwowało m.in. żabie udka i ślimaki. To jednak nie wystarczyło, by przyciągnąć gości. Problemy restauracji miała pomóc rozwiązać Magda Gessler, jednak wyraźnie nie mogła porozumieć się z właścicielką. Od samego początku dochodziło między nimi do spięć.

  Właścicielka cały lokal uważa za dzieło przypadku: począwszy od menu, a skończywszy na nazwie. - Kupiłam sobie restaurację jako zabawkę - przyznała przed kamerami.

  "Le Papillon Noir" ("Czarny Motyl") po Kuchennych rewolucjach już zamknięta?! [online]

  Kuchenne rewolucje "Czarny Motyl" zamknięte, opinie


  Czy rewolucje udało się dokończyć? Jakie opinie o "Le Papillon Noir" mają goście? Na portalach społecznościowych oraz blogach kulinarnych można znaleźć informacje, że lokal został zamknięty. Zniknął także profil restauracji na Facebooku, a wraz z nim opinie gości wystawiane na stronie. W internecie można jednak znaleźć jeszcze kilka opinii o "Le Papillon Noir". Prezentujemy wybrane z nich (pisownia oryginalna, opinie nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji):

  - Byłem w LPN. Raz. Wyszedłem rozczarowany. Ceny umiarkowanie wysokie, jakość najwyżej przeciętna. Akurat podczas mojej wizyty była też para, która zamówiła m.in. (bodajże) kaczkę, no w każdym razie jakieś mięsne danie nietanie. W pewnym momencie zwrócili się do kelnerki z reklamacją, mocno niezadowoleni. Ostatecznie wyszli nie płacąc za to danie (właścicielka tak zadecydowała), ale coś to powinno dać do myślenia. W każdym razie porażka lokalu mnir nie dziwi, a lokalizacja nie ma nic do rzeczy - po sąsiedzku dobrze prosperują Drewniany Bocian i Fantasmagoria, oba mogę polecić - ocenia Sierra Tango.

  - Knajpy już nie ma. Pozostał smród i żenada. Znowu się będzie z nas śmiać cała Polska. Trudno się z tym pogodzić. Podobnie jak z równie żenującym poziomem wielu śląskich kulinarnych przybytów - dodaje "Chochlą po Łapach".

  - Dobra kuchnia. Polecam - oceniał jeszcze kilka miesięcy temu Tomek.

  16 zdjęć
  Przejdź do galerii
  Kuchenne Rewolucje w regionie

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Gazety Pomorskiej

  W najbliższy czwartek będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek Kuchennych Rewolucji. Wkrótce emisja odcinka spod Grudziądza. Przypomnijmy sobie rewolucje,

  Kuchenne Rewolucje z Magdą Gessler w regionie [zdjęcia]

  Link do głównego zdjęcia

  ©Pawel Relikowski  Wideo: Magda Gessler o polskich restauratorach: Ludzie nie znają podstawowych zasad gotowania

  Źródło: TVN

  Czytaj także

   Komentarze (31)

   Wszystkie komentarze (31) forum.pomorska.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej
   Czy wiesz, że... Co wiesz o Grudziądzu [QUIZ]

   Czy wiesz, że... Co wiesz o Grudziądzu [QUIZ]

   Czy znasz patronów tych bydgoskich ulic? [QUIZ]

   Czy znasz patronów tych bydgoskich ulic? [QUIZ]

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem