Kim jest Anna Skura? To pytanie zadaje sobie wiele telewidzów i internatów, którzy oglądają emitowaną w telewizji reklamę.

Anna Skura. Kim jest nowa gwiazda TVN?

Anna Skura to autorka bloga What Anna Wears?, w którym opisuje i pokazuje swoje pełne atrakcji życie. Wbrew nazwie, to nie jest blog modowy, ale raczej podróżniczy i lifestylowy.

Anna ma 31 lat, razem z mężem (wzięli ślub na Zanzibarze) prowadzi biuro, za pośrednictwem którego organizuje wycieczki w najróżniejsze krańce świata. Anna promuje też zdrowy styl życia - biega w maratonach i ultramaratonach, ćwiczy poll dance, surfuje, zdobywa górskie szczyty.

Zobacz także: Groźny wypadek w regionie. Śmigłowiec przyleciał po ranną osobę [zdjęcia]

Anna Skura - piękna gwiazda social media

W mediach społecznościowych nie brakuje fotografii, na których kusi egzotyczną opalenizną i wysportowanym ciałem. Bierze udział w różnych kampaniach reklamowych, współpracuje ze znanymi markami, a większość czasu spędza na Bali. Nic więc dziwnego, że TVN zaprosił ją do wzięcia udziału w 3. edycji "Agent - Gwiazdy".

Bloga What Anna Wears założyła 7 lat temu. Postanowiła z dnia na dzień zmienić swoje życie o 180 stopni.

Anna Skura spodziewa się dziecka

W maju Skura ogłosiła swoim fanom na Instagramie, że jest w ciąży. Dodała zdjęcie oraz wzruszający podpis. Dodała zdjęcie z widocznie zaokrąglonym brzuchem i wzruszający podpis.


Spod Ekranu: "Pozycja obowiązkowa" - nowy odcinek naszego programu.