Kolejne planowane wyłączenia prądu w naszym regionie.

Enea
Chojnice
ulice, Czereśniowa, Morozowa, i przyległe, w godz. 7:30 - 12:30

Tuchola
Wysoka Wieś numery 26, 27, 28, Huby numer 11, i przyległe, w godz. 7:30 - 11:30

Dąbrowa Chełmińska
w miejscowości Gzin Górny 48 do 67b, Otowice 10 - 42, 159, sklep, Dąbrowa Chełmińska 1 - 20, 26, PKP, szkolna, Bukowa, Otowicka, stacja Otowice 3 Unimat nr 97850, w godz. 8:00 - 16:00

Trzemeszno
w miejscowości Trzemeszno, rejon ulic, Orchowska, Borowskiego, w godz. 8:00 - 10:00

Strzelno
w miejscowości Markowice, Klasztor, w godz. 8:00 - 14:00

Nowa Wieś Wielka
w miejscowości Smolno Nowe, zasilanej ze stacji numer 3, w godz. 8:00 - 16:00

Kruszwica
w miejscowości Janowice, 5,6,7,8,9,10,11,12, w godz. 8:00 - 14:00

Kcynia
Przerwa w dostawie energii elektrycznej dla stacji Kcynia Libelta 1 obwód 100 i 400, w godz. 8:00 - 16:00

Bydgoszcz
W rejonie dzielnicy Okole
w rejonie ulicy Bronikowskiego strona parzysta 8 - 14 i 45, 47, w godz. 8:30 - 16:00

W rejonie dzielnicy Szwederowo
w rejonie ulic, Gnieźnieńska 17, 17a, 17b, Konopczyńskiego 1, 3, Gołębia 30, 30a, 30b, Strzelecka 43, Fałata 1, 8, 9, i przyległe budynki, w godz. 8:30 - 14:00

Cekcyn
Iwiec numer 131, i przyległe, w godz. 9:00 - 12:30

Nowa Wieś Wielka
w miejscowości Dąbrowa Wielka zasilanej ze stacji numer 1,6, w godz. 9:00 - 14:00

w miejscowości Tarkowo Dolne, zasilanej ze stacji Ferma, Diamett oraz numer 6, w godz. 9:00 - 14:00

w miejscowości Nowa Wieś Wielka rejon ulic, Dworcowa 1-8, w godz. 9:00 - 14:00

w miejscowości Nowa Wioska, w godz. 9:00 - 14:00

Inowrocław
w miejscowości Inowrocław, rejon ulic, Mickiewicza, w godz. 9:00 - 11:00

Tuchola
ulice, Sienkiewicza numery 1, 3, 3A, 5, 7, oraz Orzeszkowej od numeru 14 do 25, i przyległe, w godz. 11:30 - 15:30

Dragacz
nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej Dolna Grupa 12, w godz. 14:00 - 17:00

nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej Dolna Grupa 13, w godz. 15:00 - 18:00

Wideo: Bawiły się w rzece, śmiertelnie poraził je prąd. Sąd: Nie można wskazać winnych

Źródło: TVN24/x-news

Energa
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Synteza Nowe Miasto obwód 100, w godz. 8:00 - 14:00

Gmina Dębowa Łąka
Stacja Feliksowo PGR obwód 200, w godz. 8:30 - 12:30

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Golub-Dobrzyń Osiedle Młodych 5 obwód 100, w godz. 9:00 - 13:00

Gmina Jabłonowo
Stacje Konojady 2, 3, 6, 7, w godz. 9:30 - 12:30
Stacje Konojady 4, 5, 8 zasilone z agregatów, w godz. 9:30 - 12:30

Stacja Jabłonowo Zamek 3, w godz. 12:00 - 16:00

Gmina Ksiażki
Stacja: Blizno 3, w godz. 8:00 - 15:00

Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz ul. Kwidzyńska, w godz. 9:00 - 13:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KUCZEK 2, 3, KONRADOWO 1, 2, 3, OŚNO 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, PLEBANKA 1, 2, 3, w godz. 8:00 - 13:00

Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej REDECZ WIELKI 1, 2, Wiatraki, PIASKI KOLONIA 1, REDECZ WIELKI PARCELE 1, 2, 3, AGNIESZKOWO, BODZANOWO 1, 2, 3, 4, w godz. 8:30 - 9:30 oraz 11:30 - 12:30

Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWO 3, w godz. 8:30 - 9:30 oraz 11:30 - 12:30

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWO 5, w godz. 8:30 - 12:30

Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZCZEBLOTOWO, KŁONOWO 2, w godz. 10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK KOSMONAUTÓW obwód 400 kierunek Kosmonautów 35, w godz. 10:00 - 14:00

Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BIEGANOWO 1, 4, w godz. 10:00 - 14:00

Gmina Skępe
Stacja Franciszkowo 1, w godz. 8:00 - 16:00

Stacja Skępe 6 - Skępe ul. 1 Maja 63-108, ul. Jeziorna, ul. Zielona, w godz. 8:30 - 13:00

Miasto i Gmina Lipno
Stacja Żabieniec 1 obwód 200 kierunek Lipno, w godz. 8:30 - 13:00

Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Kończewice 7 w tym Kończewice 64 do 103, w godz. 7:00 - 11:30

Gmina Obrowo
Stacje Obrowo 1, 2, 4, 6, 9, 11-Tworzywa, 12 ( w tym gimnazjum), 13-CPN, 14,16 ( w tym Zajazd Rytkówka), 19,20,21,23 – w tym ul. Aleja Lipowa, Warszawska, Sadowa, Morelowa, Gruszkowa i przyległe, Kwiatowa, Piaskowa, Łąkowa, Gajowa, Cicha, Spokojna, Parkowa, Orzechowa, Wierzbowa, Wieżowa, Dworcowa, Żonkilowa, Astrowa, Fiołkowa, Goździkowa, Tulipanowa, Różana, Hiacyntowa, Gerberowa, Konwaliowa, Storczykowa, Narcyzowa, Słonecznikowa, Osiedlowa, Szkolna, Leśna, Sosnowa, Brzozowa, Olszynowa, Jałowcowa, Modrzewiowa, Świerkowa i przyległe, w godz. 7:30 - 9:00 oraz 15:00 - 17:00

Miasto i Gmina Toruń
Toruń ul. Kołłątaja 1- 1E, w godz. 7:30 - 8:00 oraz 14:30 - 15:30

Gmina Zławieś Wielka
Stacja Toporzysko 1 w tym m.in. Toporzysko 13 do 28, w godz. 8:30 - 14:30

Gmina Chodecz
stacja: Łakno obwód 200, w godz. 8:00 - 12:00

Miasto i Gmina Włocławek
we Włocławku ul. Nowomiejska 23 Przedszkole, dz. nr 2/2, w godz. 9:30 - 13:30