Enea i Energa zapowiedziały kolejne przerwy w dostawie prądu w regionie.

Enea
Bydgoszcz
W rejonie dzielnicy Czyżkówko
w rejonie ulicy, Burzowa, Pod Borem, Podniebna, w godz. 8:30 - 14:00

W rejonie dzielnicy Bydgoszcz Wschód
w rejonie ulicy, Fordońska 177 - 199, Startowa 28 - 38, w godz. 8:30 - 14:00

Nowe
nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej Mątawy 02 Mleczarnia, w godz. 14:00 - 17:00

Dragacz
nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej Michale 09, w godz. 15:00 - 18:00

Mrocza
Przerwa w dostawie energii elektrycznej dla stacji Rajgród. Jeziorki Zabartowskie 1. 2. Izabela 3, w godz. 8:30 - 11:30

Żnin
w miejscowości Szelejewo zasilanej ze stacji numer 3, w godz. 8:00 - 14:00

Barcin
w miejscowości Krotoszyn zasilanej ze stacji numer 2, w godz. 9:00 - 12:00

Inowrocław
w miejscowości Inowrocław Szymborze , rejon ulic, Szymborska 146- 214 Przybyszewskiego Dybalskiego Reymonta, w godz. 8:00 - 14:00

w miejscowości Jacewo, Marulewy zasilanej ze stacji Jacewo numer 4, w godz. 8:00 - 14:00

w miejscowości Miechowice, 1,2,3,5,4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17B, 18, 20, 21, 22, w godz. 8:00 - 14:00

Czersk
ulice Przytorowa numery parzyste, od numeru 2 do 20, oraz numer 9, Kolejowa numer 2, Lipowa od numeru 7 do 20, i przyległe, w godz. 8:30 - 12:30

Chojnice
Gockowice, Racławki od numeru 10 do 31A, bez numerów 14, 15 i 22, oraz numery 45, 47, 49, 50, Silno numer 1, Silno ulice Gockowicka od numeru 1 do 26, Główna numery 73, 75, 77, 79, 83, i przyległe, w godz. 8:00 - 13:30

Gostycyn
Wielki Mędromierz od numeru 19 do 28, bez numerów 24 i 27, od numeru 30 do 37, oraz numery 40, 41, 45, 91, i przyległe, w godz. 8:30 - 13:30

Wideo: Farmy wiatrowe i fotowoltaiczne na ratunek zwykłym elektrowniom

Źródło: TVN24/x-news

Energa
Gmina Kurzętnik
Stacja Brzozie Lubawskie Hydrofornia, w godz. 8:30 - 12:30

Stacja Sugajenko, w godz. 9:00 - 12:00

Stacja Brzozie Lubawskie 6, w godz. 12:00 - 16:00

Gmina Bobrowo
Stacja Małki 2, w godz. 9:00 - 14:00

Miasto i Gmina Brodnica
Miejscowość Brodnica ulica Sulerzyskiego, w godz. 12:00 - 16:00

Gmina Kijewo Królewskie
Stacja: Kijewo Szlacheckie 1, w godz. 9:00 - 14:00

Miasto i Gmina Chełmno
Klęczkowo obwód 200, w godz. 10:00 - 14:00

Stacja: Chełmno Osiedle Toruńska 2 obwód 500, w godz. 10:00 - 14:00

Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej IZBICA, G TORUŃSKA, ulice, 3 Maja, Bratkowa, Warszawska, w godz. 8:00 - 16:00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej IZBICA POLNA obwód 300 kierunek Wieś, w godz. 14:00 - 16:00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej IZBICA OSIEDLE BRATKOWO, ulice, 3 Maja, Cicha, Chopina, Kościelna, Marszałka Piłsudzkiego, Nowomiejska, Parkowa, Toruńska, Wolności, Żwirki i Wigury, w godz. 15:00 - 16:00

Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STRASZEWO 1, 2, 4, 5, MBM, w godz. 8:00 - 11:00

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIĘTE 1, 2, SPOCZYNEK 1, 2, 3, 4, w godz. 8:00 - 10:00 oraz 13:00 - 15:00

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ROŻNO 5 obwód 700, w godz. 9:00 - 13:00

Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWINKI 1, 2, 3, KAMIENIEC 3, ORLE OSADA, w godz. 9:30 - 14:30

Gmina Kikół
Stacja Rybniki 2, w godz. 8:00 - 13:00

Miasto i Gmina Lipno
Stacja Chodorążek 2 obwód 200 kierunek Boniewicz, w godz. 8:00 - 14:00

Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Zarośla Cienkie 2, w godz. 7:00 - 12:00

Stacja Łążyn 2 koło Rzęczkowa, w godz. 10:00 - 15:00

Gmina Kowalewo Pomorskie
Sierakowo 1,4,8, Elektrownia Wiatrowa Sierakowo 1, 2, w godz. 7:30 - 12:30

Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Mała Nieszawka 12 w tym ul. Prosta w tym „ Rancho Nieszawka” ul.LISIA 7, 9,OLSZYNOWA 25, 25A, DZ.230-32, w godz. 8:30 - 13:30

Gmina Ciechocin
Stacja Ciechocin 12 dz. Nr. 102, w godz. 10:00 - 15:30

Gmina Łubianka
Stacja Bierzgłowo 2 w tym ul. Św. Antoniego, Świerkowa, Folwarczna, Gruntowa, w godz. 12:00 - 17:00

Gmina Brześć Kujawski
stacja: Wieniec Zdrój, w godz. 8:00 - 12:00

Miasto i Gmina Włocławek
stacja: Gróbce 2, w godz. 8:00 - 10:00