Antonio Lindbaeck, lider MrGarden GKM: ja Grudziądz wręcz...

  Antonio Lindbaeck, lider MrGarden GKM: ja Grudziądz wręcz kocham!

  Zdjęcie autora materiału
  Maryla Rzeszut

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Rafał Wojciechowski, kierownik drużyny MrGarden GKM Grudziądz i Antonio Lindbaeck, jeden z liderów drużyny

  Rafał Wojciechowski, kierownik drużyny MrGarden GKM Grudziądz i Antonio Lindbaeck, jeden z liderów drużyny ©Maryla Rzeszut

  Antonio Lindbaeck, jeden z liderów MrGarden GKM Grudziądz, przed niedzielnym meczem w Gorzowie mówi, że drużyna jest zmobilizowana, atmosfera dobra i wszyscy zawodnicy powinni przypilnować jazdy w parze oraz walczyć do końca.
  Rafał Wojciechowski, kierownik drużyny MrGarden GKM Grudziądz i Antonio Lindbaeck, jeden z liderów drużyny

  Rafał Wojciechowski, kierownik drużyny MrGarden GKM Grudziądz i Antonio Lindbaeck, jeden z liderów drużyny ©Maryla Rzeszut

  Wiadomo, że kapitana, Tomasza Golloba grudziądzkiej drużynie brakuje, ale żużlowcy nie kapitulują, tylko walczą.
  Podczas imprezy dla dzieci na stadionie żużlowym w Grudziądzu byli Krzysztof Buczkowski, Artiom Łaguta, Krystian Pieszczek i Antonio Lindbaeck oraz Kamil Wieczorek i Mike Trzensiok. Grali w jednej drużynie w piłkę nożną, w nietypowych strojach sportowych- spódnicach i dobrze się bawili. Zajęli 3.
  miejsce na 6 drużyn. Siedzieli razem w klubowej restauracji Adriano, spotykali się z kibicami, robili zdjęcia i podpisywali autografy. Chwile odprężenia dobrze im zrobiły przed meczem z Cash Broker Stalą Gorzów.
  - Przyjaźnimy się wszyscy w drużynie, lubimy się. Oczywiście zawsze jest tak podczas meczu, że nie wszystko wychodzi nam jak powinno i jest co poprawiać. O tym trzeba mówić. Są wyścigi, w którym nasza para zrobiła wszystko co możliwe, ale są i takie, w których można było pojechać mądrzej i lepiej, bardziej współpracując - tłumaczy Antonio Lindbaeck. - Trzeba też jechać do końca, do ostatniego wyścigu i nie patrzeć, że mam już trzy trójki albo dość punktów, żeby mecz dla siebie uznać za udany. Żużel to sport zespołowy i jeśli się o tym zapomni, drużyna może mieć kłopoty. Generalnie w MrGarden GKM czuję się świetnie. Ja Grudziądz wręcz kocham! Kibice są fantastyczni, zgrałem się z grudziądzkim torem, ludzie pracujący w klubie są znakomici.
  Czy Lindbaeckowi odpowiada tor w Gorzowie, gdzie MrGarden GKM Grudziądz stoczy 18 czerwca bardzo wazny mecz ze Stalą?
  - To dziwny, trudny tor. Raz trafiam na odpowiednie ścieżki od razu i cały mecz idzie dobrze, a innym razem nic nie można wykombinować, bo motocykli w żaden sposób nie da się ustawić tak, żeby wygrywać, no nic nie można dopasować - mówi "Toninho". - Jedziemy walczyć, oby ten mecz był dobry w naszym wydaniu.
  Żółto-niebieska impreza dla dzieci "wypaliła". Żużlowy piknik na stadionie

  Huckenbeck nie mógł być w piątek, ale będzie w niedzielę


  Rafał Wojciechowski, kierownik drużyny MrGarden GKM Grudziądz, potwierdza, że atmosfera w zespole jest dobra, choć sytuacja trudna. - Jestem z drużyną cały czas. Zawodnicy współpracują, pomagają sobie nawzajem - zapewnia Wojciechowski. - Nie jest łatwo, ale duch nie zginął. W Gorzowie będziemy walczyć. Przyjedzie Kai Huckenbeck, który nie mógł do Gorzowa przybyć w piątek, gdyż miał inny mecz. W piątek pojechałby Rafał Okoniewski. W niedzielę będzie już Huckenbeck.
  Kamil Wieczorek, junior MrGarden GKM Grudziądz zapewnia, że będzie się bardzo starać, aby dobrze pojechać w Gorzowie, choć tamtejszy tor do jego ulubionych nie należy.
  Początek meczu Cash Broker Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz w niedzielę, 18 czerwca o godz. 19.
  #TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Wszystkie komentarze (3) forum.pomorska.pl

   Wyniki

   RELACJE NA ŻYWO

   Herb godpodarza Herb gościa
   Brak danych
   Więcej

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej
   Czy wiesz, że... Co wiesz o Grudziądzu [QUIZ]

   Czy wiesz, że... Co wiesz o Grudziądzu [QUIZ]

   Czy znasz patronów tych bydgoskich ulic? [QUIZ]

   Czy znasz patronów tych bydgoskich ulic? [QUIZ]

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Gry On Line - Zagraj Reklama