Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 22

Najnowsza -

©Dariusz Bloch

W meczu siatkarskiej OrlenLigi Pałac Bydgoszcz podejmował PTPS Piła. Nasze siatkarki nie pozwoliły rywalkom wygrać choćby seta.

• Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)

Koniec meczu. Pałac przełamuje serię 6 porażek z rzędu.

MVP: Marlena Pleśnierowicz.

• 16:9

Powiększa się przewaga pałacanek, które lepiej grają w ataku. Mimo że popełniają więcej błędów, to i tak zdecydowanie prowadzą.

• 13:8

Drugi czas dla PTPS w tej partii. Czyżby nasz scenariusz miałby się sprawdzić?

• 10:7

Czas dla PTPS, bowiem bydgoszczanki powiększyły swoją przewagę. Jeszcze 2-3 "oczka" i pilankom pewnie odechce się już dziś grac. Czy tak będzie wyglądać dalsza część tego seta?

• 7:5

Po asie serwisowym Krzywickiej Pałac odskakuje na dwa punkty.

• Teraz czas na 10 minutową przerwę. Bydgoszczanki nie wybrały się jednak do szatni.

• Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 2:0 (25:17, 25:19)

Pałac prowadzi już 2:0. Drugi set pod kontrolą Pałacu. Były tylko dwa fragmenty, kiedy bydgoszczanki straciły kilka punktów z rzędu głównie po swoich błędach. Jednak dużo więcej popełniły ich rywalki (12, przy 8 Pałacu). W dalszym ciągu nieźle w bydgoskim zespole funkcjonuje zagrywka i gra w ataku. W ekipie PTPS tylko ataki Alexis Austin sprawiają trudności bydgoszczankom. Zawodza jak na razie dwie pozostałe skrzydłowe - Babicz i Kwiatkowska.

• 20:17

Przewaga zmalała głównie po błędach bydgoszczanek (dotknięcie siatki przez Misiunę, błąd w ataku Materni). Trener Pałacu dmucha na zimnę i prosi o przerwę. Nie chce dopuścić, by pilanki złapały kontakt.