Łuczniczka Bydgoszcz walczyła, ale przegrała z PGE Skrą Bełchatów

FIAŁ
21.10.2015 bydgoszcz siatkowka luczniczka bydgoszcz skra belchatow mecz towarzyski prezentacja nowej druzyna luczniczka fot: filip kowalkowski/polskapresse brak
W meczu siatkarskiej PlusLigi Łuczniczka Bydgoszcz przegrała z PGE Skrę Bełchatów.

Najbardziej żal pierwszego seta, w którym bydgoski zespół miał już dwie piłki setowe, jednak żadnej z nich nie wykorzystał i przegrał na przewagi 26:28. W dwóch kolejnych partiach, Skra wygrała 25:21 i 25:22. W trzecim secie, doszło nawet do utarczki między statystykiem Łuczniczki Robertem Kaźmierczakiem i drugim trenerem PGE Skry Fabio Stortim. W jej wyniku, obaj zostali po drugiej przerwie technicznej, odsunięci od ławki rezerwowych i ujrzeli czerwone kartki.

Nie popisali się także sędziowie, którzy w trzecim secie nie zauważyli ewidentnego ataku po bloku Bartosza Krzyśka, co wskazały nawet kamery wideo weryfikacji!

Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 (26:28, 21:25, 22:25)
ŁUCZNICZKA (trener Piotr Makowski): Radke, Klinkenberg, Nowakowski, Krzysiek, Ruciak, Jurkiewicz, Bonisławski (libero) oraz Wolański, Murek.

PGE SKRA (trener Miguel Angel Falasca Fernandez): Uriarte, Winiarski, Kłos, Wlazły, Conte, Wrona, Milczarek (libero) oraz Piechocki (libero), Marcyniak, Gromadowski, Janusz.

Zapis relacji na żywo: Łuczniczka - PGE Skra na żywo