SP Zawisza zagrał pierwszy sparing w Dobrczu. Był doping

mm
W pierwszym sparingu przed nowym sezonem SP Zawisza zanotował remis
W pierwszym sparingu przed nowym sezonem SP Zawisza zanotował remis freeimages.com
Drużyna SP Zawisza ma za sobą pierwszy mecz sparingowy przed rozgrywkami B-Klasy. Bydgoszczanie zremisowali z GLKS-em Dobrcz 5:5.

Drużyna GLKS Dobrcz będzie w najbliższym sezonie beniaminkiem rozgrywek A-klasy. Z kolei zespół SP Zawisza został zgłoszony do rozgrywek B-Klasy, po sporych kłopotach klubu z Gdańskiej.

Pierwszy mecz kontrolny Zawiszy został podzielony na trzy tercje. W tym czasie trener Dawid Niezbecki zdołał przyjrzeć się grze 30 zawodników.

Początkowo Zawisza świetnie wszedł w mecz i prowadził już 3:0. Jednak gospodarze z Dobrcza nie chcieli sprzedać tanio skóry i co ciekawe... wyszli na prowadzenie 5:3. Bydgoszczanom w trzeciej tercji sparingu udało się jednak doprowadzić do wyrównania.

Na meczu pojawili się też kibice Zawiszy, którzy w niektórych momentach dopingowali drużynę.