Piłkarski weekend w regionie [terminarz, obsada sędziowska,...

    Piłkarski weekend w regionie [terminarz, obsada sędziowska, 21-23 kwietnia 2017]

    Zdjęcie autora materiału
    Marcin Gołembiewski

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    Piłkarski weekend w regionie [terminarz, obsada sędziowska, 21-23 kwietnia 2017]

    ©Wojciech Alabrudziński

    Terminarz i obsada sędziowska piłkarskich spotkań w regionie. Już w piątek pierwszy mecz.
    Piłkarski weekend w regionie [terminarz, obsada sędziowska, 21-23 kwietnia 2017]

    ©Wojciech Alabrudziński

    24. kolejka III ligi, grupa 2

    Piątek

    Górnik Konin - Elana Toruń, 18 - Damian Łupiński (Gdańsk)


    Sobota
    Świt Szczecin - Chemik Bydgoszcz, 15 - Łukasz Słoma (Poznań-Grunwald)
    GKS Przodkowo - Lech II Poznań, 15 - Karol Kobędza (Toruń)
    Wda Świecie - KS Chwaszczyno, 16 - Karol Arys (Szczecin)
    Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin, 17 - Maciej Lanckowski (Toruń)
    Sokół Kleczew - Vineta Wolin, 17 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)


    Niedziela
    Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin, 11 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
    GKS Leśnik Manowo - Polonia Środa Wlkp., 14 - Michał Szmytke (Poznań)
    Pogoń Lębork - Bałtyk Gdynia, 17 - Daniel Kwiecień (Szczecin)


    IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA - 24. KOLEJKA
    Sobota (22 kwietnia)
    Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 16 - Tomasz Perliński (Włocławek
    Start Warlubie - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 16 - Dariusz Łęgosz (Lipno)
    Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska, 16 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
    Łokietek Brześć Kujawski - Wisła Nowe, 17 - Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)
    Unia Janikowo - Chełminianka Chełmno, 17 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
    Lech Rypin - Unia Solec Kujawski, 17 - Sławomir Winiecki (Zamość)
    Pogoń Mogilno - Piast Złotniki Kujawskie, 17 - Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)


    Niedziela (23 kwietnia)
    Gopło Kruszwica - Legia Chełmża, 15 - Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)


    V LIGA KUJAWSKO-POMORSKA -21. KOLEJKA
    Grupa I
    Sobota
    Gryf Sicienko - Tor Laskowice, 11 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)
    Budowlany KS Bydgoszcz - Flisak Złotoria, 12 - Piotr Wysocki (Rypin)
    KS Łochowo/AF Brzoza - Polonia Bydgoszcz, 12:30 - Szymon Lewandowski (Pakość)
    Radzynianka Radzyń - Chełmiński Sokół Radomin, 17- Radosław Papierowski (Czapelki)
    Iskra Ciechocin - Mustang Ostaszewo, 16 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
    Pomorzanin Serock - Promień Kowalewo Pomorskie, 16 - Ariel Gacka (Bydgoszcz)
    Wojownik Wabcz - Drwęca Golub-Dobrzyń, 16 - Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)


    Niedziela
    Wda II/Strażak Świecie - Victoria Lisewo, 11 - Damian Dorn (Bydgoszcz)

    Grupa II
    Sobota
    Noteć Łabiszyn - Wisła Dobrzyń, 11 - Adrian Popławski (Bydgoszcz)
    Włocłavia Włocławek - Noteć Gębice, 13 - Rafał Podlewski (Izdebno)
    Szubinianka Szubin - Lider Włocławek, 16 - Mariusz Korpalski (Toruń)
    Dąb Barcin - GKS Baruchowo, 16 - Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz)
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Zdrój Ciechocinek, 17 - Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
    Kujawianka Strzelno - Kujawiak Kowal, 17 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
    Sparta Janowiec Wielkopolski - LTP Lubanie, 17 - Adam Lyczmański (Bydgoszcz)


    LINKI DO RELACJI NA ŻYWO


    III liga (gr. 2) - 24.kolejka - WYNIKI - TUTAJ

    IV liga kujawsko-pomorska - 24. kolejka WYNIKI TUTAJ

    V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I - 21. KOLEJKA WYNIKI TUTAJ

    V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - 21. KOLEJKA WYNIKI TUTAJ

    WYNIKI 19. kolejki A KLASY - GRUPA 4 (WŁOCŁAWEK)

    Wyniki B klasy, gr. Włocławek






    Skrót meczu Lider - Start 5:1


    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Wyniki

    Herb godpodarza Herb gościa
    Brak danych
    Więcej

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Lech Poznań Live 31 31 17 7 7 53-24
    2 Jagiellonia Białystok Live 30 30 18 5 7 56-31
    3 Lechia Gdańsk Live 31 30 17 5 9 47-37
    4 Legia Warszawa Live 30 29 17 7 6 58-30
    5 Wisła Kraków Live 30 22 13 5 12 45-46
    6 Pogoń Szczecin Live 30 21 10 12 8 47-40
    7 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 31 21 12 6 13 31-39
    8 Korona Kielce Live 31 20 12 3 16 41-58
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Wisła Płock Live 31 21 10 10 11 43-45
    2 Zagłębie Lubin Live 30 20 10 9 11 37-36
    3 Górnik Łęczna Live 31 18 8 9 14 38-52
    4 Śląsk Wrocław Live 31 17 8 10 13 34-47
    5 Arka Gdynia Live 31 17 8 8 15 38-51
    6 Cracovia Live 30 16 6 13 11 38-43
    7 Ruch Chorzów Live 31 16 10 5 16 38-47
    8 Piast Gliwice Live 31 16 7 10 14 32-50
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Jagiellonia Białystok Live 30 59 18 5 7 56-31
    2 Legia Warszawa Live 30 58 17 7 6 58-30
    3 Lech Poznań Live 31 58 17 7 7 53-24
    4 Lechia Gdańsk Live 31 56 17 5 9 47-37
    5 Wisła Kraków Live 30 44 13 5 12 45-46
    6 Pogoń Szczecin Live 30 42 10 12 8 47-40
    7 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 31 42 12 6 13 31-39
    8 Wisła Płock Live 31 40 10 10 11 43-45
    9 Zagłębie Lubin Live 30 39 10 9 11 37-36
    10 Korona Kielce Live 31 39 12 3 16 41-58
    11 Ruch Chorzów Live 31 35 10 5 16 38-47
    12 Śląsk Wrocław Live 31 34 8 10 13 34-47
    13 Górnik Łęczna Live 31 33 8 9 14 38-52
    14 Arka Gdynia Live 31 32 8 8 15 38-51
    15 Cracovia Live 30 31 6 13 11 38-43
    16 Piast Gliwice Live 31 31 7 10 14 32-50

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Sobota, 29 kwietnia 2017
    — Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 28. kolejka 29.04.201730.04.2017
    18:00 Drutex-Bytovia Bytów 0:0 Olimpia Grudziądz
    Wtorek, 02 maja 2017
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, finał
    16:00 Lech Poznań -:- Arka Gdynia

    Nice I Liga

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Baraż o utrzymanie w 1. lidze
    Spadek do 2. ligi
    Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
    1 Sandecja Nowy Sącz Live 28 51 15 6 7 41-22
    2 Zagłębie Sosnowiec Live 28 47 13 8 7 45-39
    3 Chojniczanka Chojnice Live 28 47 11 14 3 45-36
    4 GKS Katowice Live 28 47 13 8 7 41-26
    5 Olimpia Grudziądz Live 28 46 14 4 10 41-30
    6 Wigry Suwałki Live 28 45 13 6 9 41-34
    7 Miedź Legnica Live 28 44 12 8 8 37-21
    8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 28 43 11 10 7 32-28
    9 Górnik Zabrze Live 28 40 11 7 10 35-30
    10 Pogoń Siedlce Live 28 37 11 4 13 27-38
    11 Stal Mielec Live 28 37 10 7 11 31-36
    12 Chrobry Głogów Live 28 36 10 6 12 41-39
    13 Stomil Olsztyn Live 28 34 8 13 7 41-35
    14 GKS Tychy Live 28 30 8 6 14 30-40
    15 Wisła Puławy Live 28 29 7 8 13 31-44
    16 Drutex-Bytovia Bytów Live 28 27 6 9 13 31-40
    17 Znicz Pruszków Live 28 26 7 5 16 27-49
    18 MKS Kluczbork Live 28 17 2 11 15 24-54