1. mecz finału Tauron Basket Ligi Kobiet. Wisła Can-Pack...

1. mecz finału Tauron Basket Ligi Kobiet. Wisła Can-Pack Kraków lepsza od Artego Bydgoszcz

Aktualizacja:

W pierwszym meczu finałowym Tauron Basket Ligi Artego Bydgoszcz przegrało na własnym parkiecie z Wisłą Can-Pack Kraków. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych.
    1/4
    przejdź do galerii

©Filip Kowalkowski

• WIDEO

Na pożegnanie materiał wideo z wypowiedziami trenerów. Do zobaczenia w niedzielę ;)

• Koniec meczu. Wisła wygrała w Bydgoszczy 72:68

Artego: Morris 22, Międzik 5, Reid 11, McBride 7, Pawlak 0, Koc 4, Carter 19' Wisła: Nicholls 13, Quvina 21, Ziętara 5, Zurowska-Cegielska 12, Szott-Hejmej 6, Stallworth 6, Turner 9.

• 66:72

19. sekund do końca i piłka dla Artego. Wisła jest jednak bardzo blisko wygranej.

• 59:64

Na 2 minuty i 55 sekund przed końcem o czas poprosił trener Wisły. Jego podopieczne wydają się jednak kontrolować przebieg wydarzeń na parkiecie. Grają pewnie, a ponadto zachowały chyba więcej sił na końcówkę spotkania. Bydgoszczanki wydają się być bardziej zmęczone. Ale jeden rzut może zmienić wszystko...

• Przerwa dla Artego

3 minuty i 46 sekund do końca meczu. Czas dla Artego. Na zdjęciu krakowianki.

• 59:63

Na cztery minuty i 30 sekund przed końcem meczu Wisła prowadzi już czterema punktami. Przyjezdne mają lepszą skutecznosć z gry: Artego 44%, Wisła 56%.

• 55:57

W 3. minucie trzeciej kwarty najpierw z dystansu trafiła Ouviña, a później po kontrze Szott-Hejmej. Wisła na prowadzeniu.

• Koniec trzeciej kwarty

Trzecia kwarta także dla Wisły - 15:11. Gospodynie prowadza jednak nadal całym meczu - 52:50.

• Żurowska-Cegielska z grymasem bólu na twarzy wraca na parkiet w 9. minucie kwarty.  Doświadczona zawodniczka Wisły chce jednak bardzo pomóc swojemu zespołowi.