Pomorzanin Toruń zagra o medale w hali

Pomorzanin w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz z LKS Gąsawa.
Pomorzanin w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz z LKS Gąsawa. Sławomir Kowalski
Nie było sensacji w barażach. Wicemistrzowie Polski z Torunia pewnie pokonali Start Gniezno i zagrają w turnieju finałowym razem z LKS Gąsawa.

POMORZANIN TORUŃ - START GNIEZNO 12:6 (5:3)

Bramki: Rutkowski 2 (3, 11), Mondrzejewski (9 r), K. Makowski 5(12, 50, 57, 58, 60k), Mich. Makowski 2 (16, 45), Szrejter (43), Raciniewski (56) - Grotowski 4 (7, 28, 33, 48), Ciężki (7), Kurowski (33)

Mecz barażowy tylko do przerwy był wyrównany, w 2. połowie torunianin panowali na boisku. Do finału poprowadził ich Krystian Makowski, który do 21 goli w eliminacjach dorzucił kolejnych 5.

Wiemy już, że w decydującym turnieju (20-21 lutego w Poznaniu) dojdzie do rewanżu za rozgrywki w grupach eliminacyjnych. Pomorzanin i LKS Gąsawa zmierzą się o ścisły finał. Przypomnijmy, że w eliminacjach gąsawianie wygrali u siebie 4:3, drugi mecz w Poznaniu zakończył się remisem 6:6.

W drugim meczu półfinałowym zwycięzca grupy A Grunwald Poznań zagra z AZS AWF Poznań, który w barażu pokonał 6:4 Stellę Gniezno.