Klęska. Nesta Mires Toruń już przedostatnia w PHL

Torunianie nie zagrają w tym sezonie w play off.
Torunianie nie zagrają w tym sezonie w play off. Sławomir Kowalski
Kolejny zawód na Tor-Torze. Torunianie przegrali zdecydowanie z Naprzodem Janów i spadli na przedostatnie miejsce w lidze.

NESTA MIRES TORUŃ - NAPRZÓD JANÓW 3:7 (2:0, 1:5, 0:2)
Bramki: 1:0 Sarsok - Fraszko, Kasztanow (7), 2:0 Kalinowski - Chrzanowski, Wiśniewski (17), 3:0 Minge (21), 3:1 Kozłow - Jakubik, Radwan (22), 3:2 Indra - Kurz, Parzyszek (23), 3:3 Indra - Semiannikow, Parzyszek (24), 3:4 Bibrzycki - Kowalówka, Stachura (38), 3:5 Kowalówka (40), 3:6 Sękowski - Bibrzycki, Stachura (50), 3:7 Gryc - Kurz, Parzyszek (58)
NESTA MIRES: Plaskiewicz - Żyliński, Lidtke, Kalinowski, Kukuszkin, Minge - Huzarski, Skólmowski, Winiarski, Dzięgiel, Dołęga - Chrzanowki, Heyka, Kasztanow, Fraszko, Sarsok- Pieniak, Strużyk, Kuchnicki, Wiśniewski.

Torunianie w pierwszej części rundy zasadniczej dwa razy pokonali Naprzód. Trzeci mecz w sezonie z tym sezonie rozpoczęli znakomicie. Po pierwszej tercji prowadzili 2:0, a na początku drugiej jeszcze podwyższył Daniel Minge.

Potem zaczęła się katastrofa, a na lodzie panowali goście. W drugiej tercji strzelili 5 goli, a do remisu doprowadzili zaledwie w ciągu trzech minut.

W innych meczach:
górna szóstka: Podhale Nowy Targ - Ciarko Sanok 6:2, GKS Tychy - Cracovia 4:1, JKH Jastrzębie - Unia Oświęcim 4:0
dolne szóstka: Zagłębie Sosnowiec - Orlik Opole 3:5, Polonia Bytom - SMS U20 Sosnowiec 5:1

1. Orlik Opole 25 45 99:68
2. Polonia Bytom 25 39 93:83
3. Zagłębie Sosnowiec 25 23 62:105
4. Naprzód Janów 25 16 55:123
5. Nesta Mires Toruń 25 15 73:129
6. SMS U20 Sosnowiiec 25 43 32:191