Bayern - FK Rostow [wideo, gole, YouTube]

Redakcja
Polacy już na inaugurację tych elitarnych rozgrywek zaprezentowali się z dobrej strony. Lewandowski już w pierwszej połowie wypracował rzut karny, który po chwili zamienił na gola, wyprowadzając Bayern Monachium na prowadzenie w meczu z FK Rostów Matthias Schrader
Polacy już na inaugurację tych elitarnych rozgrywek zaprezentowali się z dobrej strony. Lewandowski już w pierwszej połowie wypracował rzut karny, który po chwili zamienił na gola, wyprowadzając Bayern Monachium na prowadzenie w meczu z FK Rostów.

Po przerwie „Lewy” zainicjował akcję, po której Joshua Kimmich podwyższył wynik na 3:0. Potem polski napastnik atakując piłkę wślizgiem z kilku metrów przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczką. Ostatecznie Bayern wygrał aż 5:0 z wicemistrzem Rosji.

Z powodu bardzo obfitych opadów deszczu odwołany został mecz Manchester City - Borussia Moenchengladbach.

Wyniki - grupa A: PSG - Arsenal 1:1 (1:0), Cavani (1) - Sanchez (78); Basel - Łudogorec 1:1 (0:1), Steffen (80) - Cafu (45); grupa B: Dynamo - Napoli 1:2 (1:2), Harmasz (26) - Milik (36, 45+2); Benfica - Besiktas 1:1 (1:0), Cervi (12) - Talisca (90+3); grupa C: Barcelona - Celtic 7:0 (2:0), Messi (4, 28, 60), Neymar (50), Iniesta (59), Suarez (75, 88); Man. City - Borussia M. odwołany; grupa D: Bayern - Rostów 5:0 (2:0), Lewandowski (28 - karny), Mueller (45+3), Kimmich (53, 60), Bernat (90); PSV - Atletico 0:1 (0:1), Niguez (43).

Środowe mecze - grupa E: Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa, Tottenham Londyn - Monaco (nSport+, 20.40); grupa F: Legia - Borussia D. (Canal+, TVP 1, 20.35), Real Madryt - Sporting Lizbona (Canal+Sport, 20.40); grupa G: Brugge - Leicester, Porto - Kopenhaga; grupa H: Juventus Turyn - Sevilla (Canal+Sport 2, 20.40), Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb.