Speedrower. Łukasz Nowacki wicemistrzem Polski

(STYK)
to aktualny indywidualny mistrz świata. W niedzielę zdobył kolejny medal w swojej bogatej karierze. archiwum zawodnika
W Toruniu rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszy okazał się Maciej Ganczarek z Astromalu Leszno.

Drugie miejsce zajął Łukasz Nowacki, który tym razem reprezentował barwy BTS "S" Bydgoszcz. Aktualny mistrz świata w rozgrywkach ligi polskiej w ramach wypożyczenia startuje w zespole TSŻ Pekum, ale w pozostałych rozgrywkach broni barw ekipy z miasta nad Brdą.

Przeczytaj też: Speedrower: Nowacki, Duliński i Piechota medalistami MŚ!

Pozostali reprezentanci naszego regionu nie wywalczyli miejsc na podium. Blisko osiągnięcia sukcesu byli Remigiusz Burchardt z Żołędowa oraz reprezentant gospodarzy Marcin Paradziński. Obaj punktowali jednak nierówno.

Klasyfikacja: 1. Maciej Ganczarek (Astromal Szawer Leszno) - 18 pkt. , 2. Łukasz Nowacki (BTS "S" Bydgoszcz) - 17, 3. Marcin Szymań-ski (Astromal) - 16+4, 4. Tomasz Włodarczyk (Lwy Grada Częstochowa) 16+4, 5. Remigiusz Burchardt (Mustang Żołędowo) - 15, 6. Marcin Paradziński (TŚ Pekum Toruń) - 15... 8. Przemysław Binkowski (TSŻ) - 13, 10. Rafał Duliński (TSŻ) - 13,13. Paweł Cegielski (TSŻ) - 10, 14. Sebastian Morawiak (Mustang) - 7.