Real - Atletico. Królewscy wygrali po rzutach karnych! [zdjęcia, wideo, gole]

Jakub Stykowski
Real - Atletico - finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Real - Atletico - finał piłkarskiej Ligi Mistrzów. Manu Fernandez
Finał Ligi Mistrzów za nami. Real Madryt - Atletico po 90 minutach było 1:1. Po dogrywce także nie poznaliśmy zwycięzcy. Potrzebne były rzuty karne.

Real - Atletico - tak relacjonowaliśmy mecz online

Najważniejsze momenty meczu (za gol24.pl):
6' - Ostre wstrzelenie piłki w stronę bramki i Jan Oblak instynktownie broni strzał Karima Benzemy z czterech metrów!
15' - GOL - Po faulu Juanfrana Toni Kroos centruje w pole karne, gdzie Sergio Ramos umiejętnie trącił piłkę interweniującym Janem Oblakiem!

43' - Antoine Griezmann strzela z 20 metrów obok lewego słupka bramki Realu! Wcześniej Atletico wymieniło ponad 20 podań .
47' - Antoine Griezmann pada w "szesnastce" Realu po starciu z Pepe! Rzut karny dla Atletico!
48' - NIE MA GOLA! Antoine Griezmann trafia w poprzeczkę!

59' - Saul Niguez minimalnie chybia z kilku metrów! To była jedna z najlepszych okazji graczy Diego Simeone do wyrównania!
71' - Niebywałe! Luka Modrić marnuje stuprocentową okazję Realu do podwyższenia prowadzenia! Wszedł w pole karne i czekał na ruch Jana Oblaka. Nie doczekał się i uderzył na siłę...w bramkarz Rojiblancos!
79' - GOL - Błyskawiczna kontra Atletico z przerzutem na prawą stronę pola karnego do Juanfrana, który zagrywa od razu płasko w pole karne do Belga, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Keylora Navasa!
90+4' - Mark Clattenburg gwiżdże po raz ostatni w drugiej połowie, ale nie kończy meczu - czeka nas dogrywka!
93' - Solowa akcja Lucasa Vazqueza środkiem boiska. Dopadł do koła przed "szesnastą" Atletico i chciał zagrać do wychodzącego na czystą pozycję Cristiano Ronaldo. W porę zorientował się Diego Godin przecinają podanie.
105' - Antoine Griezmann strzela z przewrotki nad poprzeczką! Sędzia kończy I połowę dogrywki!
120' - Koniec dogrywki. Będą rzuty karne.

W rzutach karnych Real wygrał 5:3.