MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI, WYNIKI...

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI, WYNIKI SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK [FILM]

  (em), (ls), ei24, tj, abaj

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM]
  1/7
  przejdź do galerii

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK [FILM] ©FACEBOOK

  Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Sprawę śmierci Magdaleny Żuk badają polscy i egipscy śledczy. Zabezpieczono nagrania z monitoringu szpitala i hotelu, w którym mieszkała Magdalena Żuk. Filmy można znaleźć w internecie. Postępowanie zostało objęte osobistym nadzorem przez prokuratora generalnego Egiptu. Prokuratorzy z Jeleniej Góry sprawdzają, czy nie doszło do zabójstwa Polki. Prokurator krajowy powołał 11-osobowy zespół śledczy, który ma wyjaśnić co wydarzyło się w Egipcie. W rozwikłanie zagadki jej śmierci zaangażował się detektyw Krzysztof Rutkowski. Czekamy na szczegółowe wyniki badań histopatologicznych i toksykologicznych. MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI.

  Sonda

  Która hipoteza dotycząca śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie jest najbardziej prawdopodobna?

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE  W ostatnich dniach czerwca miało dojść do zatrzymania pierwszej osoby związanej ze śmiercią Magdaleny Żuk. Informację przekazuje Wirtualna Polska powołując się na rozmowę z przedstawicielem biura detektywistycznego o nazwie Lampart. Detektywi ustalili, że sprawa śmierci Magdaleny Żuk jest bezpośrednio związana ze śmiercią modelki Karoliny Kaczorowskiej, która powiesiła się rok temu w hotelu w Karpaczu, tuż po swojej imprezie urodzinowej.
  30-latka miała obracać się w towarzystwie tych samych osób, co Magdalena Żuk. Miała być przez nich odurzana narkotykami i szantażowana. Połączenie tych dwóch spraw doprowadziło do zatrzymania. Kto został aresztowany w sprawie śmierci Karoliny Kaczorowskiej i Magdaleny Żuk? Kim jest ta osoba? Jak podali detektywi to Kamil P., mężczyzna o pseudonimie "Złoty", który znał Markusa, chłopaka zmarłej w Egipcie Polki. Detektywi w tej sprawie przeanalizowali informacje zebrane od ponad 100 osób i ponad tysiąc komentarzy i wątków. Skrupulatna analiza tych wszystkich materiałów doprowadziła do połączenia dwóch historii i pierwszego zatrzymania. Zatrzymanie nie oznacza, że zagadka śmierci Magdaleny Żuk tak szybko zostanie rozwikłana.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE


  Przedstawiciele biura detektywistycznego zebrali materiały świadczące o sieci powiązań osób i organizacji związanych bezpośrednio lub pośrednio z handlem kobietami. Znajdowały się tam m.in. nazwiska 72 osób powiązanych ze śmiercią Magdaleny Żuk. Całość dokumentacji przekazano prokuraturze 16 maja. Na razie nie ujawniono, kim jest zatrzymany i na jakiej podstawie doszło do zatrzymania. Być może niebawem informacji na ten temat będzie więcej.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE


  Pod koniec czerwca nie można mówić o przełomie w śledztwie dotyczącym śmierci Magdaleny Żuk podczas wyjazdu do Egiptu. Prokuratorzy cały czas czekają na opinię od ekspertów z medycyny sądowej. W oświadczeniu, które wydała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze czytamy, że śledczy wciąż nie otrzymali tłumaczenia dokumentów. Fragment oświadczenia umieściła siostra zmarłej Polki na facebooku. Wiele wskazuje na to, że tajemnica śmierci Polki na obczyźnie, prędko nie zostanie rozwiązana. Jej rodzina być może nigdy nie pozna prawdy dotyczącej okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Jak zginęła blondwłosa turystka?

  Nie wiadomo, kiedy dokładnie znane będą specjalistyczne wyniki sekcji zwłok Magdaleny Żuk. Być może na przełomie czerwca i lipca. Wtedy śledczy będą mogli więcej powiedzieć na temat śmierci MAGDALENY ŻUK. Zabezpieczono nagrania z monitoringu szpitala i hotelu, w którym mieszkała Magdalena Żuk. W sprawie śmierci Magdaleny Żuk przesłuchano 100 osób, przeanalizowano setki wątków i doniesień anonimowych informatorów.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI W EGIPCIE  Tymczasem siostra Magdaleny Żuk odniosła się do fali hejtu, jaka się pojawiła w sieci. Powiedziała w jednym z wywiadów, że mnóstwo komentarzy obrażało ją, jej rodzinę i oczywiście siostrę Magdalenę Żuk. Pojawiły się zarzuty dotyczące rzekomego prostytuowania się 27-latki, a także napadów lekowych, które rzekomo miała mieć Magdalena Żuk. Na rodzinę zmarłej spadła fala hejtu, dlatego rodzice dziewczyny postanowili się odciąć od czytania kolejnych wpisów na stronach internetowych.

  Wciąż czekamy na wyniki drugiej sekcji zwłok Magdalena Żuk, przeprowadzonej w kraju. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek dowiemy się, co stało się z Magdaleną Żuk. Polska sekcja zwłok może być przełomem w sprawie. Muszą zostać wykonane badania histopatologiczne, toksykologiczne i biologiczne. Jednak na wyniki tych badań będziemy musieli jeszcze poczekać.

  W sieci pojawiły się kolejne hipotezy na temat MAGDALENY ŻUK. Dziennikarze jednego z portali spekulują, że sprawa Magdaleny Żuk może być zupełnie przypadkowa a wręcz omyłkowa. Kobieta, która była szefową Magdaleny Żuk nazywa się Magda Ż....

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


  Pojawiły się sensacyjne informacje rzekomo z treści raportu medycznego sporządzonego po sekcji zwłok przez egipskich biegłych. Ma z niego wynikać, że Magdalena Żuk zmarła w wyniku uduszenia. Tak twierdzi polishexpress.co.uk, na który powołują się inne media. Kilka dni po publikacji tych doniesień, prokuratura zdementowała tę informację. Portal nie podaje jednak źródła tej informacji. Na wyniki sekcji zwłok Magdaleny
  Żuk przeprowadzonej w Polsce trzeba będzie jeszcze poczekać. Czy potwierdzi ona raport medyczny przeprowadzony w Egipcie?

  Co planowała Magda, gdy przyleciała do kurortu? Jak wyglądał szpital, w którym przebywała Polka?

  Magda była bardzo otwarta. Wspominała o tym, że chciała zorganizować tam jakiś wieczór integracyjny dla osób, z którymi leciała - mówi w rozmowie z zinfo.pl siostra 27-latki.

  NOWE FAKTY, NOWE FAKTY w sprawie śmierci Magdaleny Żuk

  Na nagranej przez jej chłopaka Markusa W. rozmowie widać, że jest przestraszona, nie może mówić swobodnie.

  Znajoma Magdalena Żuk twierdzi, że w rozmowie padła także pierwsza litera imienia jej zabójcy. Być może Magdalena Żuk chciała dać jakiś sygnał, że coś jej grozi. Czy rzeczywiście coś ją krępowało?

  Biuro Krzysztofa Rutkowskiego prowadziło, niezależne od polskiej i egipskiej prokuratury, śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Detektywowi udało się dotrzeć do nowych informacji.

  Reporter spotkał się w Marsa Alam z dr Ahmedem Shawkym, który był świadkiem wydarzeń z udziałem Magdaleny Żuk. To on podał dziewczynie leki i przywiązał do łóżka. Z jego relacji wynika, że zachowywała się bardzo agresywnie- stąd te praktyki.

  W sprawie Magdaleny Żuk przesłuchano już kilkudziesięciu świadków. Szczegółowo rozmawiano z każdym z nich. Padały pytania o relację z Magdaleną Żuk itp.

  Odkąd ujawniono informacje o wypadku i tragicznej śmierci w Egipcie media i internet pełne są domysłów, podejrzeń, spekulacji i zwykłych pomówień

  Sekcja zwłok wykonana w Egipcie nie pozostawia złudzeń - kobieta zmarła w męczarniach.

  Pobrane były próbki do badań biologicznych i toksykologicznych.

  Maja Plich, narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego, dodała też na końcu, że swoim działaniem chciała uchronić inne kobiety przed podobną tragedią. - Pojechałam nawet z myślą, że nie wrócę (..), ale nawet jeśli, tak jak żołnierz na wojnę, że jeśli nie wrócę, to może uchronię inne kobiety, tak, przed jakąś tragedią.

  - Strasznie dużo wulgaryzmów pojawia się w komentarzach. Mogliby Ci panowie pomyśleć o rodzinie - która została i cierpi.

  Magdalena Żuk


  - Nie ma nowych informacji, służby milczą - mówi Karol.

  Tomasz Kubat prowadził śledztwo dziennikarskie w Egipcie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Czy lokalne władze były mu pomocne?

  Czekamy na nowe informacje, które wreszcie dadzą jasną odpowiedź, co się stało z Magdaleną Żuk w Egipcie.

  Śledztwo, które wszczęła w tej sprawie prokuratura z Jeleniej Góry jest prowadzone w kierunku zabójstwa, choć śledczy przyznają, że żadnej możliwości nie wykluczają.

  Pacjentka wyskoczyła. Nie stanęła nawet na stoliku, po prostu wyskoczyła.


  Jak ustalił detektyw Krzysztof Rutkowski, po przeprowadzonej sekcji zwłok Magdaleny Żuk w Egipcie, ciało kobiety zostało "wymyte specjalistycznymi środkami oraz zabalsamowane".

  Magdalena Żuk


  Groziła pielęgniarce stojakiem i, trzymając go, próbowała otworzyć okno.
  - Śledztwo trochę potrwa, za dużo jest niejasności, by je zamknąć.

  Magdalena Żuk na skutek upadku ze szpitalnego okna w Marsa Alam doznała rozległego stłuczenia płuca, przez co nie mogła oddychać.

  - Dajcie juz spokój tej dziewczynie, życia jej nikt nie wróci - mówi Asia- Kiedy zakończy się śledztwo? -pyta.

  Sprawę śmierci Polki w Egipcie głośno komentowali politycy. Minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, stwierdził, że Istnieją podejrzenia, to jedna z wielu wersji śledczych, że możemy mieć do czynienia z procederem handlu ludźmi. Taka działalność mogłaby dotyczyć nie tylko pani Magdaleny. Ta sprawa ma tez ścisły związek z bezpieczeństwem polskich turystów.


  ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY


  Czekamy na wyniki drugiej - przeprowadzonej już w kraju sekcji zwłok Magdaleny Żuk.
  Czy kiedykolwiek dowiemy się, co stało się w Egipcie? Być może więcej w sprawie śmierci Magdaleny Żuk będzie wiadomo po uzyskaniu wyników badań histopatologicznych, biologicznych oraz toksykologicznych. Śledczy nie ukrywają, że może to być przełom w sprawie. Na wyniki badań jednak trzeba będzie jeszcze poczekać.

  Jak postępować z osobą, która ma napad lęku?

  Krzysztof Rutkowski wspomniał o swoich ustaleniach w rozmowie z Wirtualną Polską. Stwierdził, że w przypadku stosunku seksualnego lub gwałtu, użycie środków chemicznych mogło zatuszować część śladów.

  Planowali z Markusem przyszłość. Chcieli wziąć ślub na Florydzie, a później wyprawić wesele w Polsce. Magda śmiała się nawet i kazała ojcu "trzymać się za kieszenie"

  Po tragicznej śmierci Magdaleny Żuk, jak bumerang wracają kwestie związane z bezpieczeństwem kobiet w krajach arabskich.

  Sprawę śmierci Magdaleny Żuk badają polscy i egipscy śledczy.

  Markus W. przyznaje, że obawiał się o bezpieczeństwo swojej dziewczyny.

  Czasem kontaktowała się tylko z telefonu egipskiego rezydenta, ale wiadomości, które od niej przychodziły były zagadkowe. Pisała na przykład, że czeka na nas w pokoju hotelowym. Potem dopytywała, gdzie jesteśmy i kiedy do niej przyjdziemy.

  Osoba Markusa wywołała dużo podejrzeń i spekulacji na jego temat.


  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


  We wtorek o godz. 15 odbył się pogrzeb Magdaleny Żuk. W ostatnim pożegnaniu 27-latki wzięły udział tłumy. Przybyli przyjaciele, znajomi, dziennikarze i przypadkowe osoby.Bliscy Magdaleny Żuk przynieśli jej ulubione kwiaty, słoneczniki. Jak podaje dziennik Fakt, nie stawił się Markus, chłopak Magdaleny Żuk. Na cmentarz nie wpuszczano osób z aparatami fotograficznymi ani dziennikarzy. Rodzina chciała pożegnać Magdalenę Żuk w kameralnym gronie.

  Anna Cieślińska (siostra) jest zszokowana ilością krytycznych komentarzy kierowanych pod jej adresem

  W programie skandaliści o dziwnym zachowaniu Magdalena Żuk mówiła Maja Pilch, narzeczona detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, która wybrała się na miejsce, by zbadać okoliczności sprawy.

  Wykonane badania mają dowodzić, że Magdalena Żuk zmarła w wyniku uduszenia.

  Tajemnicę śmierci Magdaleny Żuk być może pozwolą rozwikłać wynik sekcji zwłok, które pojawią się za kilka tygodni.

  ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY  30 kwietnia zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach.

  - Biedna dziewczyna, młoda, piękna, życie było przed nią

  Pogrzeb Magdaleny Żuk odbędzie się dziś (we wtorek), 23 maja (a więc blisko miesiąc po śmierci), na cmentarzu w Bogatyni. Magda zostanie pochowana w rodzinnym grobowcu. na pogrzeb Magdaleny Żuk przybędą tłumy. Oprócz rodziny, przyjaciół, znajomych na pogrzebie 27-latki pojawią się dziennikarze, fotoreporterzy i przypadkowe osoby.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


  W programie Skandaliści o zachowani Magdaleny Żuk w hotelu w Egipcie opowiada narzeczona Rutkowskiego. Maja Pilch pojechała tam zbadać okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Podobno była agresywna, obrażał innych i pluła. Już w samolocie miała spożywać alkohol. A przed pobytem w szpitalu Magdalena Żuka miała dwukrotnie wchodzić na dach hotelu. Takie były relacje świadków.

  Skąd wziął się pomysł, żeby pojechać do Egiptu? Jak mówi Markus W., on sam nie miał o nim pojęcia, bo wycieczka miała być niespodzianką.

  Tymczasem Egipcjanie uważają, że Magdalena Żuk była opętana.

  ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY  Koleżanka Magdaleny Żuk, z którą rozmawiali dziennikarze Wirtualnej Polski, powiedziała, że w rozmowie z Markusem Magda dawała sporo wymownych gestów. Jej koleżanka twierdzi, że pada tam także pierwsza litera imienia jej zabójcy.

  ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY  Tymczasem w Egipcie rośnie irytacja, na arabskich portalach społecznościowych zaczynają też pojawiać się wpisy o Polakach-rasistach i islamofobach, którzy winą za śmierć Magdaleny Żuk obarczają mieszkańców Egiptu.

  NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK  Według doniesień Wirtualnej polski Krzysztof Rutkowski stwierdził, że po przeprowadzonej sekcji zwłok Magdaleny Żuk w Egipcie, ciało kobiety zostało "wymyte specjalistycznymi środkami oraz zabalsamowane", co mogło doprowadzić do neutralizacji pewnych śladów.

  ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE- NOWE FAKTY


  - Na ciele ofiary brak jest śladów świadczących o użyciu wobec niej przemocy. Jednak został pobrany materiał biologiczny, który pozwoli na stuprocentowe określenie czy do takiego zdarzenia doszło, czy nie - poinformowała szefowa zespołu śledczych Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. Prokuratorzy, funkcjonariusze służb specjalnych i policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przeanalizowali zgromadzone do tej pory materiały na temat śmierci Magdaleny Żuk. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa, ale hipotez na temat tego, co przydarzyło się Polce, jest znacznie więcej. Po sprowadzeniu zwłok do kraju śledczy przeprowadzą drugą sekcję.

  Siostra tragicznie zmarłej Polki odpowiada na zarzut, że rodzina nie zrobiła wystarczająco dużo, by uratować Magdę

  NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK  W internecie pojawiła się masa teorii spiskowych. W zwykły wypadek nie wierzą też członkowie rodziny zmarłej.
  Magdalena Żuk nowe informacje
  We Wrocławiu przeprowadzono dziś (piątek) sekcja zwłok ciała Magdaleny Żuk. Na wyniki sekcji zwłok Magdaleny Żuk trzeba będzie jeszcze poczekać. Istotne w określeniu przyczyny śmierci Magdaleny Żuk będą wyniki badań histopatologicznych, biologicznych oraz toksykologicznych.

  19.05.17 - W czwartek po południu do Warszawy przybyła trumna, w której było ciało Magdaleny Żuk tragicznie zmarłej w Egipcie.
  18 maja w Zakładzie Medycyny Sądowej ma się odbyć sekcja zwłok kobiety. O sprowadzeniu ciała z Egiptu poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

  Zagraniczne portale przytaczają także przypadek chłopca z Australii, który po uderzeniu się spinnerem w okolice oka omal nie stracił wzroku.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI  MAGDALENA ŻUK - WIADOMOŚCI


  Trwa śledztwo mające wyjaśnić przyczyny tragedii. Magda pojechała na wycieczkę 25 kwietnia. Z informacji, relacji świadków i nagrań - jakie docierają do mediów - wynika, że działo się z nią coś dziwnego. Zachowywała się tak, jakby nie miała kontaktu z rzeczywistością. Bała się. Trafiła do szpitala gdzie - 30 kwietnia nad ranem - wypadła lub wyskoczyła przez okno. Kilkanaście godzin potem zmarła.

  Jak podaje dziennik Fakt - Magdalena Żuk w 2010 roku miała mieć problemy alkoholowe i m.in. z tego powodu leczyła się psychiatrycznie.

  Tymczasem dziennikarze TVP twierdzą, że dziewczyna korzystała jedynie z pomocy psychologa i uczestniczyła w terapii DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).
  Egipski rezydent biura Rainbow Tours robił zdjęcia nieprzytomnej kobiecie i wysyłał jej narzeczonemu, a potem woził ją z hotelu do szpitala i z powrotem.

  Pierwsza sekcja zwłok kobiety była odbyła się w Egipcie. Drugą zaplanowano we Wrocławiu. Musi ona odpowiedzieć na pytanie dlaczego Magda zmarła.

  MAGDALENA ŻUK NOWE FAKTY 19.05  Jak ustaliła Wirtualna Polska, policja zabezpieczyła dokumentacje medyczną w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Zgorzelcu, gdzie Magdalena Ż. leczyła się się psychiatrycznie. Jak podaje wp.pl, Magdalena Ż. była pacjentką podległej tej placówce poradni i oddziałowi psychiatrycznemu w Sieniawce koło Bogatyni, skąd pochodzi. Tych doniesień nie potwierdza rodzina zmarłej.

  Może Magdzie podano jakiś narkotyk? Pigułkę gwałtu? Wersje śledczych z sieci mnożą się.


  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI POLKI[FILM]


  - Prawdopodobnie padła ofiarą zorganizowanej szajki handlarzy żywym towarem. Gdy polska kobieta sama przylatuje do Egiptu, rezydenci przekazują sobie, że mają tzw. „łup do zrobienia”. Dostajemy wiele informacji, że w Egipcie do drinków podawane są tabletki odurzające. Objawy, które miała Magda potwierdzają się u osób, które wcześniej tam były i zasmakowały „przyjemności” wypicia drinka od Egipcjanina - mówi Rutkowski.

  ŚMIERĆ MAGDALENY ŻUK W EGIPCIE

  wciąż jest wyjaśniana.

  Ciało Magdaleny Żuk – tragicznie zmarłej w egipskim kurorcie 30 kwietnia – zostanie w czwartek przywiezione do Polski.  72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI POLKI[FILM]


  Magdalena Żuk pochodziła z Bogatyni. Była kosmetyczką. Trenowała taniec na rurze. Mieszkała we Wrocławiu ze swoim chłopakiem Marcusem. To właśnie dla niego w prezencie urodzinowym, za pieniądze pożyczone od ojca, kupiła w biurze turystycznym wycieczkę do egipskiego kurortu Marsa Alam. Gdy tydzień przed wylotem z Katowic powiedziała o tym Marcusowi, okazało się, że nie ma on ważnego paszportu. Magda poleciała więc sama, we wtorek 25 kwietnia. Jej przyjaciółka opowiada, że od tego czasu nie mogła się do niej dodzwonić. Magdalena Żuk nie odpisywała też na wiadomości zamieszczane na Facebooku. Czasem kontaktowała się ze znajomymi z telefonu... egipskiego rezydenta biura podróży. Zaczęły też przychodzić dziwne zdjęcia. Na jednym widać, jak Magdalena Żuk leży nieprzytomna na hotelowym korytarzu. Jej rodzice byli w szoku. 27-latka nie była bowiem osobą, która się upijała. Nie cierpiała również na zaburzenia psychiczne.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


  Wstępnie wiadomo, że podczas sekcji zwłok w Egipcie ujawniono na ciele kobiety obrażenia związane z upadkiem z wysokości. Wiadomo, że Magda wypadła z okna szpitala w jednym z egipskich kurortów.

  Magdalena Żuk w 2010 miała mieć problemy alkoholowe. Z tego między innymi powodu, leczyła się psychiatrycznie - tak podają niektóre dzienniki  MAGDALENA ŻUK - OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK


  Marcus zaniepokojony zachowaniem przyjaciółki interweniował w biurze podróży. Magdalena Żuk została wymeldowana z hotelu i rezydent odwiózł ją na lotnisko. Miała wracać do kraju. Z powodu stanu zdrowia nie została jednak wpuszczona do samolotu. Wtedy też z komórki rezydenta zatelefonowała ostatni raz. W nagraniu wideo tej rozmowy, które ujawniono w internecie widać, że Magda jest przerażona i jakby nieświadoma tego, co się dzieje. Mówi: „Wożą mnie od hotelu do hotelu. Robią ze mną jakieś sztuczki”.

  Szczególnie aktywny w mediach stał się Markus W., chłopak Magdaleny

  Handel ludźmi to także jedna z hipotez, którą bierze pod uwagę prokuratura. Ale prócz tego rozważane są jeszcze narkotyki, załamanie nerwowe, samobójstwo.

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, SEKCJA ZWŁOK w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK


  W sobotę 27-latka trafiła do szpitala w Marsa Alam. Była w fatalnym stanie psychicznym. Za pieniądze, które na bilet lotniczy dał ojciec Magdaleny Żuk, do Egiptu poleciał kolega Marcusa. Niestety, gdy przybył na miejsce, dziewczyna już nie żyła. W niedzielę, gdy próbowano podać jej kroplówkę, wyskoczyła z okna szpitalnej sali na pierwszym piętrze. Zmarła po kilku godzinach w szpitalu w Hurghadzie, gdzie próbowano ją uratować.

  MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI


  Krzysztof Rutkowski nie wyklucza, że Magdalena Żuk przed śmiercią, mogła być gwałcona, nawet zbiorowo. Jego zdaniem mają świadczyć o tym zarejestrowane na wspomnianym już nagraniu wideo jej rozmowy, słowa jednego z mężczyzn stojących przy atrakcyjnej Polsce.  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK [FILM, NAGRANIE Z MONITORINGU]


  Oficjalne śledztwo w sprawie śmierci Polki prowadzi egipska i polska prokuratura. W Polsce do wyjaśnienia sprawy został powołany specjalny zespół śledczy. W środę na polecenie egipskiej prokuratury została przeprowadzona sekcja zwłok 27-latki. Uczestniczył w niej także polski prokurator i biegły medycyny sądowej. Śledczy ze względu na dobro postępowania nie ujawniają jednak wyników sekcji. Można jednak się domyślać, że przyjęta wersja śledcza zakładająca, że Polka padła ofiarą szajki sutenerów nie jest pozbawiona sensu. Na środowej konferencji prasowej w Prokuraturze Krajowej Zbigniew Ziobro mówił, że może chodzić o „szerszy proceder związany z handlem ludzi i czerpaniem korzyści z działalności związanej z zorganizowaną przestępczością”.

  We wrześniu skończyłaby 27 lat. Pochodzi ze Zgorzelca, ale od kilku lat mieszkała we Wrocławiu. W 2015 roku skończyła Niepubliczną Wyższą Szkołę Medyczną. Została dietetykiem.

  Na światło dzienne wychodzą wciąż nowe fakty. Okazuje się, że sprawa Magdaleny Żuk może być powiązana z tajemniczą śmiercią 30-letniej modelki Karoliny Kaczorowskiej, która miała popełnić samobójstwo w hotelu w Karpaczu. Modelka przed śmiercią także dziwnie się zachowywała. Badania toksykologiczne wykazały, że była pod wpływem amfetaminy i mefedronu. Śledztwo zostało jednak umorzone. Sprawy ma łączyć m.in. osoba Marcusa, a także Kamila, nazywanego przez znajomych „Złotym”, który pojawia się także w sprawie Magdaleny Żuk.

  Znajomy twierdzi, że Magda leczyła się w poradni w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu. Było to leczenie skutków użycia alkoholu oraz leczenie depresji spowodowanej stresem

  MAGDALENA ŻUK - SEKCJA ZWŁOK, NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK [FILM]


  SEKCJĘ ZWŁOK MAGDALENY ŻUK PRZEPROWADZONO W EGIPCIE. TAMTEJSZA PROKURATURA NIE UJAWNIA JEDNAK SZCZEGÓŁÓW WYNIKU SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK.
  Polska prokuratura ujawnia szczegóły przeprowadzonej sekcji zwłok.
  -Wstępny raport nie wskazuje na użycie przemocy wobec Magdaleny Żuk. Ale dopiero wynik badań biologicznych pozwoli na wykluczenie udziału osób trzecich – poinformowała szefowa zespołu śledczych prok. Ewa Węglarowicz-Makowska z Prokuratury Okręgowej w Jelenie Górze. Prokuratorzy podkreślili, że na obecnym etapie śledztwa nie można powiedzieć, która z wersji wydarzeń badanych przez śledczych jest najbardziej prawdopodobna. Zapowiedzieli przesłuchanie kolejnych osób, które były w Egipcie na tym samym wyjeździe.

  W niedzielę 30 kwietnia polska turystka Magdalena Ż. wyskoczyła z okna egipskiego szpitala. Dwanaście godzin potem zmarła. Dlaczego to roniła?


  Magda była bardzo pewna siebie. Jak gdzieś wchodziła, to wszyscy wiedzieli, że weszła, lubiła robić wokół siebie szum.

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI, WYNIKI SEKCJI ZWŁOK MAGDALENY ŻUK [FILM]

  ZOBACZ TEŻ FILM - Przegląd najważniejszych informacji z tygodnia
  WYNIKI LOTTO LOSOWANIE LOTTO WYNIKI. LOTTO WYNIKI

  Mimo wszystko śmierć Magdaleny Żuk jest wciąż tajemnicza

  Odkąd ujawniono informacje o wypadku i tragicznej śmierci w Egipcie media i internet pełne są domysłów, podejrzeń, spekulacji i zwykłych pomówień, W sprawę zaangażowały się aż dwie firmy detektywistyczne.

  MAGDALENA ŻUK - NOWE FAKTY w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK

  Czekamy na nowe ustalenia śledczych w sprawie śmierci MAGDALENY ŻUK

  Magdalena Żuk, atrakcyjna, długowłosa blondynka o niebieskich oczach, wyjechała na wypoczynek nad Morze Czerwone do Egiptu. Zmarła w tajemniczych okolicznościach po kilku dniach pobytu. Dlaczego Magdalena Żuk nie żyje?

  Tajemnica śmieci Magdaleny Żuk szybko nie zostanie rozwikłana.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama