Beata Nowosielska zrezygnowała z pracy w Ministerstwie...

  Beata Nowosielska zrezygnowała z pracy w Ministerstwie Środowiska po wpisie o "szubienicy dla Tuska"

  Jakub Oworuszko (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Dyrektor departamentu edukacji i komunikacji w Ministerstwie Środowiska Beata Nowosielska podała się do dymisji. Urzędniczka przed kilkoma dniami skomentowała na Facebooku przyjazd Donalda Tuska na przesłuchanie do Warszawy. Wpis wywołał ogromne kontrowersje w internecie.
  Beata Nowosielska była dyrektor departamentu edukacji i komunikacji w Ministerstwie Środowiska

  Beata Nowosielska była dyrektor departamentu edukacji i komunikacji w Ministerstwie Środowiska ©fot. materiał wyborczy KW PiS

  Nowosielska na stronie wydarzenia "Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje" napisała: "Powitanie dla Tuska? Kajdanki i szubienica". Internauci szybko odkryli, że kobieta pracuje na stanowisku dyrektora w Ministerstwie Środowiska.

  Dyrektor przeprosiła po kilku godzinach za swoje słowa. "Treści przeze mnie zamieszczane stanowią jedynie mój osobisty, emocjonalny i spontaniczny komentarz wobec aktualnych doniesień medialnych. W żadnym razie nie było moim zamiarem obrażenie kogokolwiek, a tym bardziej zachęcanie do wyrządzenia krzywdy komukolwiek. Jednocześnie pragnę podkreślić, że wypowiedzi te miały wyłącznie prywatny charakter i nie miały żadnego związku z wykonywaną przeze mnie pracą" - napisała.

  Od jej komentarza odcięło się w krótkim oświadczeniu ministerstwo. W piątek okazało się, że Nowosielska zrezygnowała z pracy.

  "Informujemy, że Pani Beata Nowosielska w dniu dzisiejszym złożyła rezygnację z pełnionych w Ministerstwie Środowiska funkcji" - podał resort Jana Szyszki.

  Donald Tusk w Warszawie  Źródło: AIP/x-news

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Wideo

   Gry