Piękna żona druha z Kijewa świetnie sobie radzi w...

  Piękna żona druha z Kijewa świetnie sobie radzi w plebiscycie. A strażacy i jednostki?

  Monika Smól

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W naszym plebiscycie Strażak Roku Kujaw i Pomorza w powiecie chełmińskim zgłoszono zarówno zawodowca, jak i ochotników, jednostki i jednostki młodzieżowe. W osobnej kategorii głosować można na dziewczyny/żony strażaków.
  W kategorii dziewczyny/żony strażaków na 2. miejscu w rankingu całego województwa jest Sylwia Gorlicka Miotk. Głosujmy na kijewiankę!

  W kategorii dziewczyny/żony strażaków na 2. miejscu w rankingu całego województwa jest Sylwia Gorlicka Miotk. Głosujmy na kijewiankę! ©Nadesłane

  W kategorii zawodowców o głosy czytelników i internautów walczy mł. ogn. Karol Piórkowski, starszy operator sprzętu specjalnego w JRG w KP PSP w Chełmnie. Można na niego głosować wysyłając SMS pod nr 72355 o treści ZAW.12. Kosz jednego SMS-a to 2,46 złotych (z VAT). Na razie zebrał 27 głosów i jest na 19. miejscu rankingu wojewódzkiego.

  Wśród strażaków-ochotników liderem jest obecnie dh Krzysztof Gorlicki z OSP w Kijewie Królewskim. Głosujemy na niego wysyłając SMS o treści OCH.75 pod nr 72355. Na pana Krzysztofa oddano już 302 głosy. Na drugim miejscu jest dh Sebastian Osiński z OSP w Chełmnie. Jego prefiks to: OCH.3. Głosować można też na dh Tomasza Narolskiego z OSP w Podwiesku - OCH.17, dh Łukasza Duchnowskiego z OSP w Brzozowie - OCH.56, dh Sławomira Koniecznego z OSP w Chełmnie - OCH.84, dh Michała Kubiaka z OSP Chełmno - OCH.7.
  dh Krzysztofa Chruściela z OSP Rybieniec - OCH.23, dh Tomasza Piotra Drążkowskiego z OSP Chełmno - OCH.5, dh Sylwestra Głuszko z OSP w Podwiesku - OCH.81 oraz dh Piotra Adamczyka z OSP w Lisewie - OCH.132.
  Natomiast wśród jednostek na czele jest OSP w Rybieńcu. Zebrała dotąd 42 głosy, kolejne wysyłać można SMS pod nr 72355 o treści OSP.37. Rywalizują i na głosy w plebiscycie liczą także: OSP Kijewo królewskie - OSP.35, OSP Podwiesk - OSP.45, OSP Trzebcz Szlachecki - OSP.46, OSP Bieńkówka - OSP.36, OSP Brzozowo - OSP.34, OSP Chełmno - OSP.282, OSP Unisław - OSP.44, OSP Kokocko - OSP.43, OSP Nowawieś Chełmińska - OSP.40, OSP Robakowo - OSP.38, OSP Papowo Biskupie - OSP.39, OSP Lisewo - OSP.41, OSP Grzybno - OSP.42

  Aktualny ranking i możliwość oddania głosów: >> tutaj <<

  Wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych MDP z Trzebcza Szlacheckiego w rankingu wojewódzkim jest na wysokim 4. miejscu ze 160 głosami. Wiedzie tym samym prym w powiecie. Głosujemy na nią wysyłając SMS pod nr 72355 o treści DRU.22. Na 6. pozycji (2. w powiecie) jest MDP w Rybieńcu - DRU.16, a dalej MDP w Brzozowie - DRU.33.

  W kategorii dziewczyny/żony strażaków na 2. miejscu w województwie jest Sylwia Gorlicka Miotk, żona dh Krzysztofa, który ma najwięcej głosów w naszym powiecie. Zebrała 160 głosów. Głosować na nią można wysyłając SMS pod nr 72355 o treści DS.1. Jest jedyną kandydatką z powiatu biorącą udział w plebiscycie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo