HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018 |...

  HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018 | Zgłoś lekarza, pielęgniarkę, położną lub najlepszą przychodnię i gabinet medyczny!

  KD

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018 | Zgłoś lekarza, pielęgniarkę, położną lub najlepszą przychodnię i gabinet medyczny!
  Znasz dobrego lekarza rodzinnego lub pediatrę albo fachową i sympatyczną pielęgniarkę? Wiesz, którego stomatologa warto polecić innym? Chcesz podziękować lekarzowi specjaliście za świetną opiekę nad Twoim zdrowiem? Zgłoś swoich kandydatów do prestiżowych nagród HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018.
  HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018 | Zgłoś lekarza, pielęgniarkę, położną lub najlepszą przychodnię i gabinet medyczny!
  Akcja prowadzona jest w całym województwie kujawsko-pomorskim przez trzy największe lokalne dzienniki: Gazetę Pomorską, Express Bydgoski oraz Nowości-Dziennik Toruński.

  Do 6 lipca można zgłaszać kandydatów do udziału w plebiscycie.

  KLIKNIJ i zgłoś kandydata


  Laureaci w kategoriach Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka Roku, Położna Roku oraz Przychodnia/Gabinet Roku zostaną wybraną osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i powiecie włocławskim, Grudziądzu i powiecie grudziądzkim oraz pozostałych powiatach województwa kujawsko-pomorskiego.
  Ponadto nagrody przyznamy także w kategoriach Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Farmaceuta Roku, Technik Farmaceutyczny Roku oraz Ratownik Medyczny Roku, w których odbędzie się głosowanie wojewódzkie.

  Zdrowie dla każdego z nas jest najważniejsze. Dlatego, gdy je tracimy, zależy nam, aby szybko znaleźć lekarza, który postawi dobrą diagnozę i zastosuje skuteczne leczenie. Szukamy medyków, którym możemy zaufać ze względu na ich doświadczenie i uważne podejście do pacjenta. Jeszcze większe wymagania mamy co do pediatrów, którzy leczą nasze dzieci.

  Istotna jest rola nie tylko lekarzy. Ważne jest dla nas, aby zabiegi wykonywała fachowa i sympatyczna pielęgniarka, od stomatologa oczekujemy, aby starannie i trwale wyleczył nasze zęby powodując jak najmniej bólu i nie nadwyrężają zbytnio naszego portfela, a pracujący w aptece farmaceuta powinien nam dobrze doradzić w kwestii leków bez recepty i zamienników droższych lekarstw.

  Od pracowników służby zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej.

  Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w tegorocznej edycji akcji HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018. Kandydatów zgłoszą, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają pomorskich medyków - ich pacjenci.

  Dwa etapy głosowania


  Głosowanie w naszym plebiscycie rozpocznie się w piątek, 29 czerwca. Osobno w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu i powiecie grudziądzkim, Włocławku i powiecie włocławskim oraz w kujawsko-pomorskich powiatach pacjenci wybiorą Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę Roku, Położną Roku i najbardziej przyjazną pacjentom placówkę służby zdrowia - Przychodnię lub Gabinet Lekarski Roku.

  Pierwszy etap głosowania zakończy się we wtorek, 24 lipca o godz. 20:00, a zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie się w piątek 27 lipca i potrwa do środy, 8 sierpnia do godz. 20:00.

  Niezależnie od głosowania w powiatach, od 29 czerwca do 8 sierpnia trwa głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, w których głosami pacjentów zostaną przyznane tytuły Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Kardiolog Roku, Farmaceuta Roku, Technik Farmaceutyczny Roku a także Ratownik Medyczny Roku.

  Uroczyste wręczenie nagród laureatom


  Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się w sierpniu podczas uroczystej gali plebiscytu HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018.

  Prezentacje liderów i zwycięzców

  Przez czerwiec i cały lipiec na łamach gazety i w internecie będziemy prezentować liderów rankingów. O lekarzach, pielęgniarkach, położnych i farmaceutach będziemy pisać w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim oraz Nowościach-Dzienniku Toruńskim. W serwisach internetowych www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl oraz www.nowosci.com.pl opublikujemy galerię liderów, będziemy ich prezentować także na naszych fanpage'ach na Facebooku.


  Cenne nagrody dla medyków
  Etap powiatowy


  Osoby, które w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatry Roku, Pielęgniarki Roku, Położnej Roku lub Stomatologa Roku w mieście lub powiecie
  • zaproszenie na uroczyste podsumowanie plebiscytu HIPOKRATES KUJAW I POMORZA
  • elegancki dyplom na drewnie w etui potwierdzający zwycięstwo w danym mieście lub powiecie, przygotowany do wyeksponowania w gabinecie
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania  Wojewódzki finał powiatowych kategorii plebiscytu


  Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej powiatowej kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:
  • tytuł Lekarza Rodzinnego Roku na Kujawach i Pomorzu, Pediatry Roku na Kujawach i Pomorzu, Stomatologa Roku na Kujawach i Pomorzu, Pielęgniarki Roku na Kujawach i Pomorzu lub Położnej Roku na Kujawach i Pomorzu
  • statuetkę HIPOKRATES KUJAW i POMORZA 2018
  • pióro wieczne z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem
  • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w SPA


  Osoby, które w wojewódzkim finale, w każdej kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają dyplom uznania.

  Nagrody dla lekarzy specjalistów, ratowników medycznych i farmaceutów


  Lekarze specjaliści, ratownicy medyczni i farmaceuci, którzy w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:
  • tytuł Ginekologa Roku, Chirurga Roku, Kardiologa Roku, Ortopedy Roku, Ratownika Medycznego Roku, Farmaceuty Roku lub Technika Farmaceutycznego Roku
  • statuetkę HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018
  • dwuosobowe zaproszenie na uroczyste podsumowanie plebiscytu HIPOKRATES KUJAW I POMORZA
  • pióro wieczne z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem
  • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w SPA


  Lekarze specjaliści, ratownicy medyczni i farmaceuci, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:
  elegancki dyplom na drewnie w etui

  Przychodnie lub gabinety, które w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu, w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • pamiątkowy dyplom przygotowany do prezentacji w placówce
  • zaproszenie na uroczyste podsumowanie plebiscytu HIPOKRATES KUJAW I POMORZA
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
  • elegancki dyplom na drewnie w etui przygotowany do ekspozycji w placówce  Wojewódzki finał w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku


  Nagrodami dla Przychodni / Gabinetu Roku , która zajmie pierwsze miejsce w wojewódzkim finale plebiscytu będą:
  • statuetka HIPOKRATES KUJAW I POMORZA 2018
  • całostronicowa prezentacja placówki w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" lub "Nowościach-Dzienniku Toruńskim" (nie później niż do końca 2018 r.)
  • wideoprezentacja placówki w serwisach www.pomorska.pl, www.expressbydgoski.pl i www.nowosci.com.pl  Przychodnie lub Gabinety, które zajmą drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim finale otrzymają:
  • elegancki dyplom na drewnie w etui przygotowany do ekspozycji w placówce
  • prezentacja placówki w "Gazecie Pomorskiej", "Expressie Bydgoskim" lub "Nowościach-Dzienniku Toruńskim" - pół strony w wybranym terminie (nie później niż do końca 2018 r.)  Informacji o akcji udziela Karolina Kiełkowska - tel. 519 503 646, e-mail: karolina.kielkowska@polskapress.pl


  Regulamin plebiscytu


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo