Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku klas IV-VIII
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Danuta Łacheta
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates, Bydgoszcz
1587głosów -
Remigiusz Prządka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Grudziądz, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego, Grudziądz
1542głosy -
Aleksandra Kruk
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Solec Kujawski
1426głosów -
ks. Mateusz Szumała
Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kamień Krajeński
1234głosy -
Karina Kowalska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego, Aleksandrów Kujawski
1159głosów -
Natalia Kociak-Janicka
Szkoła Podstawowa nr 3 im.Kpt.Jana Drzewieckiego, Toruń
431głosów -
Dorota Wałęga
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego, Chełmno
126głosów -
Sabina Lange
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Mrocza
60głosów -
Sławomir Domeracki
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego, Lisnowo
36głosów -
Izabela Korona
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Włocławek
21głosów -
Daria Janowicz-Dziórlikowska
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Borzymin
14głosów -
Anna Kruk
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Dobrzyń nad Wisłą
12głosów -
Danuta Magier
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Radziejów
10głosów -
Sylwia Konklewska
Zespół Szkół, Osiek nad Wisłą
8głosów -
Lucyna Gornowicz
Szkoła Podstawowa im. ks. Prałata Erharda Staniszewskiego, Śliwice
8głosów -
Barbara Kwaśniewska
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Gruczno
6głosów -
Wiktoria Sypniewska
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza, Inowrocław
3głosy -
Mariola Szymandera
Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia, Strzelce
3głosy -
Anna Mróz
Zespół Szkół Specjalnych, Żnin
1głos -
Anna Siudowska-Nawrocka
Szkoła Podstawowa, Jajkowo
— -
Sławomir Klugiewicz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja, Golub-Dobrzyń
— -
Adriana Gackowska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika, Tuchola
— -
Ks. Zbigniew Żynda
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Książki
— -
Magdalena Marczak
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów, Kruszyn
—