33. kolejka III ligi grupa II
- sobota (9 czerwca) - początek meczów o 16
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin, sędziuje: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Górnik Konin - Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Elana Toruń - KP Starogard Gdański - Karol Arys (Szczecin)
GKS Przodkowo - Unia Drobex Solec Kujawski - Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg - Łukasz Bednarek (Koszalin)
Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin - Damian Łupiński (Gdańsk)
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew - Łukasz Ostrowski (Szczecin)
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia - Jacek Leske (Krosino)
Na następnej stronie terminarze meczów 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej
Spadki i awanse w 3. lidze grupa II i kujawsko-pomorskiej 4. i 5. lidze [stan na 7 czerwca 2018]
32. kolejka - 4. liga kujawsko-pomorska
Sobota
Polonia Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kuj. (11, Łukasz Boiński - Sadki)
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska (12.30, Aleksander Sobieszczyk - Aleksandrów Kuj.)
Lech Rypin - Pogoń Mogilno (14, Damian Dorn - Bydgoszcz)
Wisła Nowe - Lider Włocławek (16, Bartosz Burkiewicz - Sępólno Krajeńskie)
Chełminianka Chełmno - Cuiavia Inowrocław (16, Dariusz Orzechowski - Brodnica)
Legia Chełmża - Chemik Moderator Bydgoszcz (17, Rafał Podlewski - Znin)
Start Warlubie - Sokół Radomin (17, Piotr Ciesielski - Włocławek)
Notecianka Pacio Pakość - Unia Janikowo (17, Grzegorz Gołdyn - Lachmirowice)
Niedziela:
Kujawiak Lumac Kowal - Naprzód Jabłonowo (17, Szymon Raniszewski - Bydgoszcz).
Na następnej stronie 5. liga kujawsko-pomorska
5. liga kujawsko-pomorska, grupa I
Sobota
Gryf Sicienko - BKS Bydgoszcz (11, Piotr Wiśniewski - Bydgoszcz)
Flisak Złotoria - Victoria Lisewo (11, Patryk Gryckiewicz - Toruń)
Grom Więcbork - Iskra Ciechocin (11, Dawid Kosma - Toruń)
Pomorzanin Toruń - Wojownik Wabcz (16, Rafał Wółkiewicz - Toruń)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Tor Laskowice (17, Patryk Piluś - Toruń)
Radzynianka - KS Łochowo (17, Piotr Siewierski - Sienno)
Start Eco Pruszcz - Mustang Ostaszewo (17, Sławomir Winiecki - Zamość)
Promień Kowalewo - Pomorzanin Serock (17, Marcin Burda - Bydgoszcz),
5. liga kujawsko-pomorska grupa II
Piątek
Łokietek Brześć Kujawski - Piast Złotniki Kujawski (18, Piotr Nowicki - Janikowo)
sobota:
LTP Lubanie - Start Radziejów (14, Damian Drozd - Bydgoszcz);
Wisa Dobrzyń - Kujawianka Strzelno (14.30 - Maciej Lanckowski - Toruń);
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Szubinianka Szubin (16, Bartosz Roszyk - Toruń)
GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek (16, Adrian Sławkowski - Lipno)
Ziemowit Osięciny - Włocłavia Włocławek (17, Karol Kobędza - Toruń)
Unia Gniewkowo - Noteć Łabiszyn (18, Daniel Błaszczyk - Mogilno)
Gopło Kruszwica - Zjednoczeni Piotrków (18, Szymon Lewandowski - Pakość).
Baraż o awans V ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II
niedziela Orzeł Agropol Służewo - Grot Kowalki (16, Bartłomiej Wiśniewski - Włocławek).
1. mecz Finału Pucharu Polski KPZPN Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz (5:2)
Linki do relacji na żywo
WYNIKI 33. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA II - TUTAJ
WYNIKI NA ŻYWO 32. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ
WYNIKI NA ŻYWO 28. KOLEJKI 5 LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA II
Świątek w finale turnieju w Rzymie!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?