Notecianka Pakość przegrała z Polonią

(dm)
przegrała z Polonią.
przegrała z Polonią. fot. Marek Kaśków
Notecianka uległa Polonii Środa Wielkopolska 0:3. Trener Michał Nadolski nie mógł skorzystać z kontuzjowanego Marcina Skonieczki.

Notecianka Pakość - Polonia Środa Wlkp.

Prawoskrzydłowy nabawił się w Kobylinie urazu mięśnia dwugłowego. Kilka tygodni odpocznie od futbolu.
- W pierwszej połowie nasza gra wyglądała całkiem nieźle. Bezbramkowo remisowaliśmy z liderem rozgrywek - mówi szkoleniowiec.

Niestety, po przerwie pakościanie zaprezentowali się fatalnie. - Przeżyliśmy powtórkę z rozrywki z meczu z Unią Swarzędz. Traciliśmy piłkę na własnej połowie. Ułatwialiśmy rywalom zadanie - zaznaczył Nadolski.

Zawodnicy Polonii z łatwością przedostali się trzy razy na pole karne Notecianki i pokonali Marcina Ciesielskiego.