Skok przez płot - czyli premiera, na którą czakały nie tylko...

  Skok przez płot - czyli premiera, na którą czakały nie tylko dzieci

  (ach)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Skok przez płot - czyli premiera, na którą czakały nie tylko dzieci
  Na ten film czekały długo nie tylko dzieci, ale i dorośli. Kinowa reklamówka zapowiadała jeden z najlepszych filmów animowanych. I rzeczywiście film należy do tych z czołówki wesołych długometrażowych kreskówek o zwierzakach. A jednak recenzenci nie wpadają w absolutny zachwyt. Mówią: to bardzo dobry film, ale...
  Skok przez płot - czyli premiera, na którą czakały nie tylko dzieci
  Przyszła wiosna. Verne i jego leśni przyjaciele budzą się po długiej, zimowej drzemce i ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu odkrywają, że w samym środku ich naturalnego środowiska wyrósł wysoki, zielony żywopłot. Ale to nie koniec niespodzianek. W ich życiu pojawia się także wygadany szop pracz RJ, który tłumaczy, iż za ogrodzeniem żyją dziwne istoty zwane ludźmi, a świat zamienił się w "przedmieścia". Przybysz posiada własne powody, aby przekonać przyjaciół z lasu, że nie mają się czego obawiać i mogą skorzystać na obecności nowych, pobłażliwych sąsiadów.
  Animowany film Johnsona i Kirkpatrick łączy z powodzeniem komedię z elementami kina akcji. Będzie z pewnością ulubionym filmem małych i większych widzów. A jednak, w przeciwieństwie do takich filmowych hitów jak "Shrek" czy "Epoka lodowcowa" ma pewne braki.
  Polegają one głównie na tym, że przy dość schematycznym i prostym scenariuszu, nie ma tu nic w zamian - zwierzaki nie są szczególnie zróżnicowane, nie tworzą barwnej plejady różnorodnych, charakterystycznych typów. Tymczasem internauci zamieszczają swoje recenzje i brzmią one mniej więcej tak: "film total wypas! bardzo polecam nie tylko dzieciom; pozdroo!!!". Wygląda więc na to, że między krytrykami a tak zwanym "zwykłym widzem" jest spora przepaść. Jaki naprawdę to film? O tym należy się przekonać osobiście.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo