(LJOT)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - Takie imprezy powinny być organizowane w każdy weekend - śmieją się młode dziewczyny. - Norbi jest spoko, ale nie możemy się doczekać występu Kombii. Podczas festynu na błoniach bawiło się kilka tysięcy grudziadzan.
  W programie tegorocznego "Powitania lata" każdy znalazł coś dla siebie. - Przyszłam z synową i wnuczką - mówi Wiktoria Szczepańska, emerytka z Grudziądza. - Wszyscy bardzo dobrze się bawimy.

  Sponsor imprezy przygotował mnóstwo atrakcji. Był park rozrywki dla dzieci, a w nim dmuchane zjeżdżalnie, zamek z piłkami, batuty. Starsi mogli wypróbować swoje umiejętności na palu do wspinaczki i odwagę na skokach na bungee. Była też okazja do wzięcia udziału w jednym z wielu konkursów.

  Sprzedaż bloczków uprawniających do zakupu za 1 zł: piwa, kiełbaski, popcornu, napoju bezalkoholowego, waty cukrowej, oraz korzystania z różnych atrakcji rozrywkowych rozpoczęła się już o 15.00. Tłumy chętnych do korzystania z promocji stały przed kasą aż do wyczerpania bonów. Skutkiem takiej promocji "za złotówkę", były kolejki do barów, ale nikt nie narzekał...

  W zabawie nie przeszkadzał nam nawet ulewny deszcz. Gorąca atmosfera panowała zarówno podczas występów lokalnych artystów, jak i Norbiego. Na kończący festyn koncert Kombii czekaliśmy wszyscy wytrwale stojąc przed sceną. Potem, gdy z powodu awarii technicznej występ został przerwany na ponad 40 minut, nikt nawet nie pomyślał, żeby iść do domu.

  Niestety, niektórym w czasie przerwy zaczęło się nudzić i postanowili "zabawić się" w rzucanie butelek na scenę. Doszło też do bójki.
  Incydenty nie popusły jednak humoru tłumom dobrze bawiących się widzów. Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni. - Było naprawdę bardzo fajnie - mówi Emilia Zaręba, uczennica gimnazjum. - Czekamy na następne festyny. Oby było ich jak najwięcej.

  Sponsorem imprezy był browar "Specjal", organizatorem agencja LIVE, patronami medialnymi radio "Eska" oraz "Gazeta Pomorska".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo