Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W bydgoskim Teatrze Polskim trwają "Teatralia". Widzowie mogą jeszcze obejrzeć "Z twarzą przy ścianie" i "Testament psa".
  Przypomnijmy: ideą imprezy jest zainteresowanie młodych ludzi życiem teatru.
  - To nie musi być tylko miejsce, w którym odbywają się spektakle - mówi Sławomir Czarnecki, kierownik działu promocji i marketingu bydgoskiego teatru. - Dyskusje, spotkania i wymiana opinii też są częścią życia kulturalnego.

  Do takiego spotkania doszło wczoraj. Po wieczornym spektaklu Koło Naukowe Psychologii Społecznej UKW zorganizowało dyskusję pt. "Kamień psychologiczny". Na podstawie sztuki "Kamień i popioły" studenci i sympatycy teatru dowodzili, że poszczególne spektakle nie są samoistnymi bytami, tylko są powiązane z innymi dziełami sztuki.

  Ale to nie koniec. Dzisiaj i jutro na deskach teatru możemy jeszcze obejrzeć "Z twarzą przy ścianie". Natomiast w sobotę i niedzielę - "Testament psa". Nadal trwają warsztaty, które prowadzi Małgorzata Trofimiuk.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo