Oprac. (kat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  ... i wiolonczela czyli kwartet smyczkowy "Arte Con Brio" wystąpi w Brodnicy już 26 marca.
  Dotychczasowe osiągnięcia zespołu, który powstał w 1999 roku to m.in. występy na międzynarodowym festiwalu muzyki barokowej w Saint-Etienne we Francji oraz na miedzynarodowym festiwalu muzyki organowej i kameralnej w Katedrze Pel-plińskiej. Kwartet brał również udział w Gniewskich spotkaniach kameralnych. Kwartet współpracował m.in. z Poznańskimi Słowikami, z solistami Akademii Muzycznej w Łodzi i Opery Nova w Bydgoszczy.

  Obecnie kwartet tworzą: Krystyna Prystasz (pierwsze skrzypce), Przemysław Nawrocki (drugie skrzypce), Mirosław Przybył (altówka) i Agata Jarecka (wiolonczela). Repertuar zespołu obejmuje muzykę od klasycznej poprzez musicalową, filmową jazzową do rozrywkowej.

  Na koncert, który rozpocznie się o godz. 16.30 zaprasza Brodnicki Dom Kultury. Bilety, w cenie 18 zł. można kupować w kasie BDK.

  W kolejnych wydaniach "Gazety Pomorskiej" będzie można wygrać darmowe wejściówki. Jak? Zapraszamy do lektury i śledzenia informacji kulturalnych na stronach lokalnych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo