MARCIN SEROCZYŃSKI

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W "Klubie Garnizonowym" w Toruniu odbedzie się 11 marca koncert dla chorej na raka dziewczynki. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Alicji.
  Początek imprezy charytatywnej rozpocznie się o godz. 17.00 w klubie przy ul Warszawskiej 11. Chora na nowotwór kości Alicja jest uczennicą klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmży, gdzie przeprowadzono kilka spontanicznych działań charytatywnych.

  Zorganizowano m. in. akcję oddawania krwi i zbiórki pieniędzy, w które oprócz nauczycieli zaangażowali się również uczniowie SP 2 i gimnazjum.

  W koncercie weźmie udział korporacja taneczna "Baby Jagi" pod kierunkiem Jolanty Michalak, a także artyści i aktorzy teatrów: Wilama Horzycy i Baja Pomorskiego. Pomoc zaoferował również Waldemar Huścia, kierownik "Klubu Garnizonowego". Organizacją imprezy zajmuję się Urząd Miejski w Chełmży.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo