zm
Kibice na Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych w Bydgoszczy - 24.03.2024
Kibice na Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych w Bydgoszczy - 24.03.2024 Jarosław Pabijan
Sezon żużlowy na polskich torach wystartował! W Bydgoszczy na początek - mocno obsadzone Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych.

Kibice czarnego sportu wreszcie się doczekali, w niedzielę w Bydgoszczy obejrzeli pierwsze w tym roku zawody. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych miało ciekawą obsadę, a to przyciągnęło na trybuny kilka tysięcy fanów.

Emocji, jak na początek sezonu, trochę było, a formą najbardziej błysnął Bartosz Zmarzlik. Indywidualny mistrz świata pewnie wygrał wszystkie swoje wyścigi i zgarnął pierwsze w tym sezonie trofeum.

Drugie miejsce w Kryterium Asów zajął Szymon Woźniak. On również otrzymał nagrodę za najlepszy czas turnieju. Podium uzupełnił Artiom Łaguta, który w wyścigu dodatkowym pokonał Jasona Doyle'a.

Z dobrej strony pokazali się dwaj poloniści - Krzysztof Buczkowski i Kai Huckenbeck.