IV Mistrzostwa Polski w Przysieku. Rolnicy zasiądą do szachów

Redakcja
Po raz kolejny w Przysieku zostaną rozegrane mistrzostwa rolników w szachach. Trwają zapisy es
W zeszłym roku zwyciężył Jakub Dwojacki z podtoruńskiej Łubianki. Pora wyłonić tegorocznego mistrza szachowego wśród rolników. Turniej jest zaplanowany na 28 listopada w siedzibie KPODR w Przysieku. Zainteresowani? Zgłoszenia pod numerem tel. 56 611 09 04 lub na maila [email protected]. Radzimy się śpieszyć, liczba miejsc jest bowiem ograniczona. Zgłoszenia powinny zawierać: imię i nazwisko oraz wiek, informację o ewentualnej kategorii lub jej braku, adres pocztowy, mail oraz kontakt telefoniczny.

W turnieju obowiązują przepisy szachowe FIDE. Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.

Mistrzostwa rozpoczną się o godz. 10, przerwa na posiłek o godz. 13, zakończenie około godz. 16.

Opłata wpisowa - 40 zł dla dorosłych i 20 zł dla dzieci i młodzieży do lat 18 oraz emerytów i rencistów.

Przewodniczącym komitetu organizacyjnego mistrzostw jest Piotr Ptaszyński

Strefa AGRO Kujawsko-Pomorskie także na Facebooku. Dołącz do nas!

Zeszłoroczne wyniki?

Mistrzem Polski został Jakub Dwojacki z Łubianki, drugi był Szymon Łuczka, trzeci - Sławomir Wilmanowicz. Kolejne lokaty zajęli - Andrzej Rogoza, Stanisław Brzeziński, Paweł Flis, Marcin Matusiak, Dawid Romański, Maciej Lebiedziński, Andrzej Pomocka. Michał Kozłowski z Świekatowa (rocznik 2006) był najlepszy w kategorii do lat dwunastu. Za nim uplasowali się - Kacper Leśniak, Kajetan Żygadło, Paweł Szatkowski, Krzysztof Wojciechowski, Cezary Jędryczka. Szymon Łuczka zwyciężył w katagorii do lat osiemnastu. Na kolejnych miejscach byli - Marcin Matusiak, Dawid Romański, Angelika Leśniak (najlepsza kobieta i juniorka ze Świecia ). Wśród niepełnosprawnych szachistów zwyciężył Andrzej Pomocka.