Korona królów odc 81. Jadwiga podupada na zdrowiu...

  Korona królów odc 81. Jadwiga podupada na zdrowiu [STRESZCZENIE, ONLINE]

  mz, telemagazyn

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Korona królów odc 81 streszczenie online co się wydarzy

  Korona królów odc 81 - co się wydarzy? Zobacz streszczenie online ©Korona królów odc 81 / kadr z odcinka

  Korona Królów odcinek 81. Jadwiga podupada na zdrowiu, zaczyna cierpieć z powodu ran, jakie ma na ciele od noszenia włosienicy. Co jeszcze wydarzy się w 81. odcinku serialu Korona królów? Emisja tego odcinka już w czwartek, 17 maja 2018 roku.
  Korona królów odc 81 streszczenie online co się wydarzy

  Korona królów odc 81 - co się wydarzy? Zobacz streszczenie online ©Korona królów odc 81 / kadr z odcinka

  Korona Królów odcinek 81 - streszczenie  Co wydarzy się w 81. odcinku seriali Korona Królów? Zobacz streszczenie 81. odcinka:

  W 81. odcinku "Korony królów", Jadwiga podupada na zdrowiu, zaczyna cierpieć z powodu ran, jakie ma na ciele od noszenia włosienicy, wyczerpujące posty i umartwianie nie pomagają w tej sytuacji. Stan babci z niepokojem obserwuje Elżbietka. Kazimierz chce budować nowe mury, kościoły i zamki nie tylko dla obrony. Także dla splendoru królestwa. Niespodziewanie na Wawel dociera tragiczna wiadomość.

  >> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

  Najnowszy, 81. odcinek serialu Korona Królów już w czwartek 17 maja 2018 roku, o godzinie 18:30 w TVP 1.  Korona Królów. O czym jest nowy serial TVP?


  "Korona Królów" to pierwszy serial Telewizji Polskiej poświęcony średniowiecznej historii Polski. Akcja nowej telenoweli historycznej produkowanej przez TVP rozpoczyna się w 1333 roku. Umiera Król Władysław Łokietek zmęczony walką o zjednoczenie podzielonej na dzielnice Polski.

  W serialu "Korona królów" obserwujemy wydarzenia z historii Polski od czasów panowania Władysława Łokietka (Wiesław Wójcik) i przejęcia tronu przez jego syna, Kazimierza (Mateusz Król). Oprócz kulis władzy polskich królów zobaczymy miłość, dworskie intrygi, trudne relacje króla z żoną Anną (Marta Bryła) i matką (Halina Łabonarska), zdrady i walka o wpływy.

  Korona Królów. Gdzie oglądać serial TVP?  "Korona królów" emitowana jest od 1 stycznia 2018 r. od poniedziałku do czwartku o godz. 18:30 w TVP1. Serial można oglądać także online na VOD TVP


  Jacek Kurski o serialu "Korona królów": Ta telenowela nigdy nie powinna się skończyć

  źródło: Telemagazyn/x-news

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo